Castiga un pariu fara risc la Chelsea vs Barcelona

Chelsea a Barcelona se zatím utkaly na Stamford Bridge 7krát, ve dvou předchozí 3 takové "modré" zápasy vyhrály 1-0. Jedno z těchto termínů se shoduje s posledním přímým setkáním, které se odehrálo v sezóně 2011-2012 Ligy mistrů, v semifinále. Budeme mít stále stejné skóre? Pokud se pokusíte předvídat správné skóre, budete moci vyhrát na Sportingbet sázka bez rizika na Chelsea vs Barcelona v hodnotě 20 lei.


5a8b2b50b2afc_1519070032.jpg


Co potřebujete


Všichni uživatelé sázkové kanceláře Sportingbet, ať už noví nebo staří, se mohou zúčastnit promo akce. Jediné, co musíte udělat, je vsadit na tiket před přímým přenosem na správné skóre mezi Chelsea a Barcelonou, což je zápas, který se hraje v úterý od 21:45. Minimální sázka je 20 lei. Uzavřené sázky s možností Cash Out nebudou v rámci promoakce brány v úvahu.Sázka zdarma v hodnotě 20 lei. Pokud uzavřete dvě sázky na správné skóre v zápase mezi Chelsea a Barcelonou, budete mít zaručenou sázku zdarma, která se uděluje za první nevýherní sázku. To znamená, že pokud uzavřete dvě sázky a obě prohrají, bude vám připsána další sázka zdarma, nikoli dvě. Sázka zdarma je k dispozici po dobu 7 dnů od kreditu a lze ji umístit na jakýkoli výběr za jakoukoli cenu. V případě vítězné sázky nebude na účet připsána hodnota sázky zdarma, ale pouze zisk.


Despre recompensa


In cazul in care pariul plasat de tine este necastigator Sportingbet iti va credita imediat dupa solutionarea lui un freebet in valoare de 20 lei. Daca vei plasa doua pariuri pe scorul corect in meciul dintre Chelsea si Barcelona vei lua garantat freebetul, care se acorda pentru primul pariu necastigator. Asta inseamna ca daca vei plasa doua pariuri si ambele vor fi pierzatoare ti se va credita tot un freebet, nu doua. Freebetul este disponibil timp de 7 zile de la creditare, putand fi plasat pe orice selectie, la orice cota. In cazul unui pariu castigator, valoarea freebetului nu se va credita in cont, ci doar profitul.


Souhrn


· ty jeden zde

· Uzavřete před živou sázku ve výši alespoň 20 lei na správné skóre mezi Chelsea a Barcelonou

· Pokud bude vaše sázka neúspěšná, bude vám připsána sázka zdarma ve výši 20 lei

· Musí být vsazeno do 7 dnů od připsání


Vyzvedněte si výhru nebo sázku zdarma