Castiga un pariu fara risc la Liverpool vs Manchester City

Nedělní večer v Premier League skončil derby na Anfieldu mezi Liverpoolem a Manchester City, derby začne v 18:00. Nemyslíme si, že si musíme připomínat formu lídra Manchesteru City, který v této sezóně v Premier League neporazil. Místo toho přichází Liverpool také po 4 vítězstvích, pravda, 3 z nich se skóre 2-1. Zmínil jsem skóre, protože to je přesně to, co musíme udělat, pokud se chceme zúčastnit propagace sázkové kanceláře Sportingbet: předvídat správné skóre. Akce je zaměřena na všechny uživatele. Správné skóre mezi Liverpoolem a Manchester City. Pokud jsem výše řekl, že v posledních 3 odehraných zápasech bez ohledu na soutěž vyhráli "kormoráni" 2:1, musíme také podotknout, že v turné Manchester City vyhrává 5:0, ale také že v předchozích 4 Direct Anfield Championship setkání hostitelé převažovali. Na sázkovou příležitost „Správné skóre“ můžete podat tolik sázek, kolik chcete, minimální sázka je 20 Kč.


Ce trebuie facut?

Pentru a putea castiga un pariu fara  risc la Liverpool vs Manchester City trebuie sa plasezi un pariu pre-live si singur pe bilet cu scorul corect dintre Liverpool si Manchester City. Daca mai sus am spus ca in ultimele 3 partide disputate, indiferent de competitie, “cormoranii” s-au impus cu 2-1, trebuie sa punctam si faptul ca in tur Manchester City castiga cu 5-0, dar si ca In precedentele 4 intalniri directe din campionat de pe Anfield gazdele s-au impus. Poti plasa oricate pariuri doresti pe piata “Scor corect”, miza minima a unuia fiind 20 Kč.

5a5b18d887adc_1515919576.jpg


Program 23. kola Premier League a kurzy nabízené Sportingbet | || 534


Despre recompense

Pokud je jedna z vašich sázek umístěných na trhu „Správné skóre“ nevýherní, váš vklad bude vrácen ve formě bezplatné sázky 20 lei. Sázky využívající sázku zdarma, ale také sázky uzavřené s možností Vyplatit se na tuto akci nekvalifikují. Sázka zdarma bude automaticky připsána na účet po skončení zápasu. Sázka zdarma je k dispozici po dobu 7 dnů od kreditu a lze ji vsadit na libovolný výběr. Mějte však na paměti, že v případě vítězné sázky pomocí sázky zdarma nebude připsána její hodnota, pouze zisk.


Souhrn

· Sportingbet si vytvořte zde

· Uzavřete alespoň jednu sázku na sázku „Správné skóre“ v zápase mezi Liverpoolem a Manchester City

· Pokud skóre nevyhraje, obdržíte ihned po skončení zápasu sázka zdarma v hodnotě 20 lei

· Sázka zdarma musí být použita maximálně do 7 dnů od připsání kreditu a lze ji umístit na jakýkoli výběr.


Na jaké skóre vsadíte? >>>