Castiga un premiu garantat urmarind meciurile nationalei Romaniei

V sobotu rumunský národní fotbalový tým bude hrát Poslední šanci zůstat v boji o kvalifikaci na mistrovství světa, zatímco příští úterý chce Chile morální vítězství nad "trikolórami" před začátkem Poháru konfederací.
 
Sponzor národního týmu, který trénuje Christoph Daum, bookmaker Fortuna nabízí pro obě strany zajímavou soutěž, podobnou té z březnového zápasu s Dánskem. Abyste se tedy mohli zúčastnit soutěže, musíte se zúčastnit show přímo z tribuny nebo před televizí, oba zápasy „trikolór“ vysílá TVR 1.
 

5938f73f6d378_1496905535.png
 
Poté musíte z počítače nebo mobilu vstoupit na stránky Fortuny a na stránce věnované soutěži sugestivně nazvané „Národní“ vyplnit některé údaje. Pokud jste na zápase, musíte do políčka na stránce vyplnit jak své CNP, tak kód na tiketu na zápas. Pokud sledujete zápas v televizi (na TVR 1), musíte zadat CNP a propagační kód, který se objeví v určitém okamžiku na obrazovce během zápasu.
 
Po vyplnění těchto údajů musíte kliknout na tlačítko "Registrovat" níže. Využijete tak výběr jednoho ze 3 speciálních balíčků pro fanoušky. Jedná se o balíček Chiriches, balíček Stanciu nebo balíček Andone. Pokud si vyberete balíček Chiriches, získáte výhody v celkové hodnotě 200 lei. Balíček Stanciu platí pouze pro sázky uzavřené v offline agenturách Fortuna, čímž se zdvojnásobí vaše výhry na tiketech až do výše 200 lei. Pokud si vyberete balíček Andone, získáte zdarma sázku 200 lei, ale také sázku bez rizika v hodnotě 300 lei, balíček platí pouze pro registrované uživatele od 5. června do 2. července.
 
Ceny nebude možné získat tak snadno, jak jste doufali, ale budete muset provést určitou částku peněz nebo provést vklad, abyste je získali. K aktivaci balíčku Chiriches je tedy nutné provést vklad a po příštím pevně stanoveném čase registrace do soutěže podat 10 sázek po 20 lei v minimálním kurzu 1,5. Akce platí do 25. června. Sázka zdarma je platná 7 dní od okamžiku udělení a lze ji uzavřít na několik sázek / tiketů.
 
Pokud se rozhodnete pro balíček Stanciu, každá sázka od agentur Fortuna street s minimálně 5 událostmi na tiket a minimálním individuálním kurzem 1,1 zdvojnásobí výhru, až do výše 200 lei, což je podle nás velmi dobrá akce. Toto platí také do 25. června, vstupenka musí být do tohoto data ověřena.
 
Pro získání ceny související s balíčkem Andone je kromě toho, že musíte být nově registrovaným uživatelem, nutné provést vklad ve výši minimálně 300 lei, kdy automaticky získáte sázku 200 lei zdarma. Abyste získali sázku bez rizika, musíte na tip vsadit alespoň 300 lei, a pokud prohrajete, dostanete zpět vsazenou částku, až 300 lei, jako bonus. Musí být vsazeno 5krát s minimálním kurzem 1,5 do 7 dnů od připsání kreditu.
 

Zůstaňte naladěni a zadejte kód do pole