Castiga zilnic 20 freebeturi la Australian Open

Turneul de la Australian Open a ajuns in runda a treia, incepand de acum urmand a vedea dueluri cu adevarat tari atat pe tabloul masculin, cat si pe cel feminin. Avand in vedere acest lucru, multi utilizatori sunt tentati sa plaseze live pariuri cu mize mari. De ce live? Fiindca in acest fel pare mai usor sa anticipezi rezultatul unei partide, in special la meciurile echilibrate. La fel s-a gandit si casa de pariuri Sportingbet, která nám nabízí promo akci na živé sázení na grandslamový turnaj.


5a60a89b5ca2a_1516284059.jpg


Po této promo akci můžete vyhrát 20 zdarma sázky denně na Australian Open, každá v hodnotě 4 Kč. Případně můžete obdržet méně bezplatných sázek, ale se stejnou celkovou hodnotou, v závislosti na vložených sázkách. Jak jsem řekl výše, akce se vztahuje na živé sázení, na které mají nárok všichni uživatelé Sportingbet. Stačí vsadit denně na Australian Open alespoň 80 lei, za minimální poplatek 2,00.


To neznamená, že minimální jednotlivá sázka (na každou sázku) je 80 lei, pro získání sázek zdarma musíte vsadit alespoň 80 lei za jeden den, bez ohledu na výši vkladu jednotlivých sázek. Sázka zdarma vám bude připsána ihned po skončení zápasu, který vedl k překročení hranice 80 lei, což znamená, že pokud byl zápas, na který jste vsadili, přerušen a skončí následující den, získáte sázku zdarma další den a ne ten, na který jste vsadili.


Pokud jste například uzavřeli způsobilou sázku s vkladem 30 lei a další s 50 lei, sázka zdarma v hodnotě 4 lei v tomto případě bude připsána, jakmile bude poslední ze dvou zápasů hrál. Pokud je zápas zrušen nebo jste k výběru výhry použili možnost Vyplatit, sázku zdarma neobdržíte. Sázky lze uzavírat na stejný zápas, ale samozřejmě ne na stejný výběr nebo na opačné výběry. Každá sázka zdarma je platná 24 hodin od připsání kreditu a lze ji umístit na jakýkoli výběr


Na Australian Open můžete denně vyhrát 20 bezplatných sázek, aby se tak stalo, musíte vsadit 1 600 lei. Musíme přiznat, že se nám nelíbí představa bezplatné sázky v hodnotě 4 lei, takže navrhujeme, aby sázka na sázku byla vyšší. Pokud například vložíte 500 lei živě na sázku s minimálním kurzem 2,00, na konci zápasu obdržíte sázku zdarma v hodnotě 24 lei. Upozorňujeme, že pro ty, kteří nevědí, v případě výherní sázky pomocí sázky zdarma nebude na účet připsána její hodnota, ale pouze zisk.


Souhrn


· Pokud nemáte účet Sportingbet, vytvořte si jej zde

· Podávejte živé sázky na Australian Open

·         La fiecare 80 lei pariati zilnic pe o cota minima de 2.00 vei primi un freebet de 4 Kč

· Pokud vsadíte 1 600 Kčza jeden den podle požadavků, získáte minimálně jedna, maximálně 20 sázek zdarma v celkové výši 80 lei


Sázejte živě na grandslamový turnaj