Castigatorii lunii August la concursul Expertul Expertilor

S dokončením a validace posledních předpovědí nabízených odborníky a našimi profesionály na měsíc srpen, bylo stanoveno konečné pořadí pro druhý ročník soutěže Expert Expert. || 531
 
Podobně jako v předchozím měsíci jsme i v srpnu vedli velmi vyrovnaný boj až do konce soutěže, takže první místo, které obsadil uživatel sandy70, nasbíralo 22 bodů, podařilo se v posledních dnech soutěže rozhodně oddělit. Pro vítěze soutěže byl oblíbeným odborníkem po celý měsíc Wallberg, s pomocí jeho předpovědí sandy70 dokázal správně hlasovat a nasbírat nejméně 8 bodů. | | 537
 
Druhé místo obsadil uživatel Intelbet Bocu, s 20 body nashromážděnými za poslední měsíc. Zajímavé je, že se mu podařilo získat více správných hlasů než držiteli prvního místa, 53 vs 47, ale zároveň měl více špatných hlasů, 33 vs 25, čímž měsíc zakončil s celkovým počtem 20 bodů. Bocu jako první dobře intuoval a měl jako oblíbeného experta také Wallberg, což mu přineslo 7 bodů do konečného hodnocení.
 
Uživatel se umístil na třetím místě nentule68, nerozhodný počet bodů s druhým místem, 20 v počtu, ale nerozhodný výsledek byl proveden podle pořadí v hodnocení bloggerů. Ze všech čtyř vítězů byl nentule68 nejpřesnější, s pouze 11 špatnými hlasy z 31 správných. Nejoblíbenější pro něj byla Ioana Cosma, s pomocí svých tipů se jí podařilo nasbírat celkem 6 bodů.
 
Na čtvrtém místě, posledním místem, které zaručuje peněžní odměnu, byl uživatel nas3lu, který po aktivitě z minulého měsíce nasbíral 19 bodů. Ze všech čtyř byl nejaktivnějším uživatelem, svůj hlas odevzdal ne méně než 101 tipům, z nichž 60 bylo správných a 41 chybných. Pro nas3lu byl nepochybně oblíbeným odborníkem Borja Pardo, přičemž hlasy z jím nabízených tipů nasbíraly na konci celkem 11 bodů.
 
S uzavřením nového vydání soutěže Expert Expert - Fortuna tedy Intelbet udělil ve všech našich letošních soutěžích celkové ceny v hodnotě 3960 Kč. Kompletní podrobnosti o cenách nabízených ve všech soutěžích, které se konaly, najdete ZDE!
 

Zde je konečné pořadí za srpen a seznam vítězů:

 


Zaregistrujte se na Intelbet.ro a poté jděte a hlasujte pro tipy nabízené na webu ZDE, abyste se mohli zúčastnit soutěže 800 Kčv sázce!  

Hodně štěstí všem v dalším vydání soutěže Expert Expert na září, sponzorované Fortuna!