Ce agentii de pariuri online ofera pariuri pentru Liga a III-a

Fiind vorba despre sázkové kanceláře, které mají licenci pro Rumunsko, bylo poněkud zvláštní, že nemají prospěch ze sázek na ligu I.

Z těchto online sázkových kanceláří pouze několik nabízí předzápasové sázky na ligu II. Ale pokud jde o live sázení, množí se. Stejná situace nastává v lize III, sázkových kanceláří, které nabízejí možnosti před živým přenosem, je méně, ale je uvedeno pouze několik zápasů. U live sázení vidíme další sázkové kanceláře, které v nabídce zavádějí Ligu III. Obecně platí, že zápasy třetího stupně se hrají každý pátek.
 
Stejně jako vy nás zajímalo, co nabízejí online sázkové kanceláře pro sázení třetí ligy. Pro zápasy, které se konají dnes, 7. října, jsme proto provedli „studii trhu“. Všiml jsem si, jak bylo svým způsobem logické, že tyto sázky se objevují několik hodin nebo dokonce minut před začátkem her. 15-20 minut před začátkem tedy musely 4 online domy nabízet sázky alespoň na jeden zápas ve třetí řadě. Jde o Netbet (klikněte zde pro recenzi), Fortuna (klikněte zde pro recenzi), Betfair (klikněte | || 540 aici pro recenzi) a Maxbet (klikněte zde pro recenzi). Přiznáváme, že jsme byli překvapeni, když jsme zjistili, že Betfair má nejvíce zápasů před přímým přenosem, na které si můžete vsadit: 11 v počtu, každý zápas má alespoň 15 možností sázení.
 

betfair pariuri liga 3


V tomto ohledu sázkovou kancelář Betfair následuje Netbet, která nabízí 7 zápasů třetí ligy, každý s 19 možnostmi sázek. V tuto chvíli měly Fortuna i Maxbet 8 možností sázek na stejný zápas. Jde o CSM Lugoj vs CNS Cetate Deva. Tyto možnosti sázení zahrnovaly Konečný výsledek, Méně než / Více než 2,5 gólu nebo Správné skóre.
 

Změní se věci po začátku zápasů?

Situace se však změnila k lepšímu, když se podíváme na sekci "Live sázení" s ohledem na skutečnost, že několik sázek agentury nabízí sázky na ligu III. Netbet tak nyní nabízí 10 sázek, většina z nich s 21 opcemi, ale na Betfairu najdeme pouze 5 zápasů ze třetího stupně, kde můžete sázet živě, počet opcí pro každou hru je také menší. Řekněme, že určité zápasy se mohou náhle objevit nebo zmizet ze sázkové nabídky, což se často stává v případě nižších lig, nejen v Česká republika.
 

pariuri Liga 3 netbet


Pokud jsme v případě sázkových kanceláří Fortuna a Maxbet před 15:00 našli v nabídce sázek pouze jeden zápas, pokud jde o live sázení, každá ze dvou agentur nabízí 6 zápasů, každý zápas má 9 možností sázení.caselor de pariuri Fortuna si Maxbet inainte de ora 15:00 gaseam doar un meci in oferta de pariuri, cand vine vorba despre pariuri live fiecare dintre cele doua agentii ofera 6 meciuri, fiecare meci avand 9 variante de pariuri.
 
Ale i sázkové kanceláře, které před začátkem zápas ve třetí lize neměly, nyní některé zavedly do nabídky. Začneme s Unibetem (klikněte zde pro recenzi), který těží z zdaleka nejlepší nabídky, která nabízí více než 30 možností pro 8 zobrazených zápasů. || | 565
 

pariuri liga 3 unibet


V sekci "Live Betting" sázkové kanceláře Winmasters (klikněte zde pro recenzi) najdeme 6 zápasů z ligy III, každý s minimálně 10 variantami sázek. Sportingbet nabízí také 6 live sázek (klikněte zde pro kontrolu), z nichž každá těží z přibližně 15 možností sázení. Při pohledu na jiný online dům, konkrétně Betano (klikněte zde pro recenzi), si všimneme, že je nám nabídnuto 11 zápasů, ale některé s méně než 10 sázkami. | || 576

Concluzii

Pokud chcete podávat sázky na Ligu III, musíte počkat na poslední hodiny nebo dokonce minuty před začátkem zápasů. I tak je ale pro běžného člověka to, co ho vlastnit. Místo toho po začátku hry najdeme více sázek, téměř všechny online sázkové kanceláře nabízejí možnosti. Samozřejmě je to z velké části způsobeno tím, že tyto sázkové kanceláře byly licencovány pro Rumunsko a nabízejí rozhraní v rumunštině. Jinak jsem určitě neměl tolik zápasů nebo možností sázení.
 
Pokud chcete sázet před živým přenosem na League III, doporučujeme sázkové kanceláře Betfair (klikněte zde pro registraci) a Netbet (klikněteaici k registraci). Netbet také doporučujeme v případě, že chcete sázet živě, třeba i z tribuny, sázkovou kancelář Unibet (klikněte zde pro registraci), ale máte v tomto ohledu převahu. || 587
 
Žádná online agentura nenajde nabídku na všechny zápasy, které se v té době ve Třetí lize konají. Využíváme nabídky pouze pro důležité zápasy a pro ty, ve kterých je na stadionu zástupce této sázkové kanceláře, abychom vysílali každou akci. Proto se počet zápasů ve třetí lize, z nichž má prospěch bookmaker, může týden od týdne lišit.