Co je registrační bonus a jak jej mohu získat? || Angličtina 518

Unul dintre avantajele unei case de pariuri online fata de o agentie de cartier este bonusul de inregistrare.
 
Absolutně všechny velké domy těží z registračního bonusu. Jak název napovídá, tento bonus je udělen poté, co se zaregistrujete u této sázkové kanceláře a provedete svůj první vklad. Jeden online domov nabízí bonus bez vkladu. Jde o Maxbet, který také těží z nejvyšší plný registrační bonus po prvním vkladu: 100 % až do 900 lei. || 541 Am specificat cel mai mare bonus integral, deoarece exista si case de pariuri care prezinta astfel de bonusuri in transe, iar liderul din acest punct de vedere este Netbet , dům, kde můžete získat 100 % až 1 500 lei z prvních 5 vkladů.
 
Zde můžete vidět všechny bonusy poskytované sázkovými kancelářemi >>>

 
Co musím udělat, abych získal bonus za registraci?|| 550 = == Ve většině případů se registrační bonus uděluje automaticky a můžete jej použít k uzavírání sázek. Je zřejmé, že tento bonus není hotovost, musí se hodit určitý počet krát, než jej budete moci vybrat, ale podmínky jsou ve většině případů dostupné. Existují i ​​jiné sázkové kanceláře, viz případ Netbet, kde musíte zadat kód pro každý z prvních 5 vkladů, kód, který najdete na stránce s uvítací nabídkou. Jinými slovy, Netbet vám také dává možnost odmítnout uvítací bonus.


In cele mai multe cazuri, bonusul de inregistrare este acordat automat, putandu-va folosi de el pentru a plasa pariuri. Evident, acest bonus nu este cash, trebuind rulat de un anumit numar de ori inainte de a-l pute retrage, conditiile fiind insa accesibile in majoritatea cazurilor. Sunt si alte case de pariuri, vezi cazul Netbet, la care trebuie sa introduci un cod pentru fiecare dintre primele 5 depozite, cod ce se poate gasi pe pagina ofertei de bun venit. Cu alte cuvinte, Netbet iti ofera si optiunea de a refuza bonusul de bun venit.
 
Zaregistrujte se zde a užijte si největší bonus v Česká republika >>>
 
Ostatní online sázkové kanceláře, líbí se mi Unibet a Fortune, iti ofera bonus de inregistrare ve formě sázky bez rizika. To znamená, že pokud je první sázka, kterou uzavřete na tyto domy, nevýherní, váš vklad bude vrácen jako bonus. U Unibet je sázka bez rizika 100 % až do 250 lei a u Fortuny je to 100 % až do 300 lei.
 

Obrat registračního bonusu


Je poněkud normální, že sázková kancelář s velkým registračním bonusem má obtížné provozní podmínky. Ale není tomu tak všem sázkovým kancelářím. Unibet má zdaleka nejjednodušší podmínky pro spuštění registračního bonusu. Pokud získáme 100% bezrizikovou sázku až do výše 250 lei, což znamená, že první podaná sázka nebyla vítězná, musí být bonus vržen 3krát s minimálním kurzem 1,4, bez ohledu na to, zda mluvíme o celkové sázce za sázku nebo vícenásobný tiket. Bonus lze hrát i v kasinových hrách, protože je to jediný dům, který něco takového umožňuje, ale tam se musí hodnota bonusu hodit 25x, což nám moc nevyhovuje. Postupné požadavky musí být splněny do 30 dnů od dokončení bonusu.
 
5912bfc90d7ca_1494400969.jpg
 
Co se týče sázkových kanceláří, které nabízejí největší bonusy na splátky, respektive v plné výši, podmínky nejsou příliš jednoduché, alespoň ne pro ty, kteří si sázejí či dvě denně. Kdo podává 20-30 sázek denně, určitě to nebude mít tak těžké. Proto u Netbet musí být částka související s vkladem vsazena pouze jednou s kurzem alespoň 1,6. Poté je nutné vklad a bonus vsadit 4x s minimálním kurzem 1,6 a v případě více tiketů musí mít každý výběr minimální kurz 1,6. Požadavky na sázení musí být splněny do 60 dnů od každého bonusu.
 
Pokud jde o Maxbet, před obdržením bonusu musíte vloženou částku spustit pouze jednou za minimální poplatek 2,00 do 7 dnů od vkladu. V případě vícenásobného tiketu musí mít každý výběr minimální kurz 2,00. Při prvním vkladu nezapomeňte zadat kód „Maxbet100“, jinak bonus nezískáte. Po obdržení bonusu je nutné ho hodit 8x na 8 sázek / tiketů s různými událostmi s minimálním kurzem 2,00. V případě vícenásobného tiketu musí mít každý výběr minimální kurz 2,00. Na splnění požadavků na obrat máte 30 dní.
 

Registrační bonus nám může pomoci k ukázněnosti


Kromě toho, že nám registrační bonus ve většině případů dává šanci mít dvojnásobnou banku oproti naší investici, může nás tento aspekt ukáznit. „Vina“ jsou samotné podmínky tohoto bonusu, které nám mohou pomoci nesázet chaoticky. Vzhledem k tomu, že pro spuštění bonusu musíme dosáhnout určité úrovně, budeme mnohem opatrnější na to, jaké sázky uzavřeme, což nám v budoucnu velmi pomůže, i když si to v tuto chvíli neuvědomujeme a máme dojem, že tyto podmínky jsou přehnané.
 

Závěry

 
  • Registrační bonus je udělen po provedení prvního vkladu u příslušné sázkové kanceláře
  • Maxbet nabízí nejvyšší plný bonus, zatímco Netbet poskytuje nejvyšší celkový bonus po 5 vkladech
  • Provozní podmínky se v případě některých sázkových kanceláří zdají obtížné, ale mohou nám pomoci se ukáznit, což bude velmi užitečné pro budoucí sázky