Co je Paysafecard a jak ji můžeme použít pro sázení? || Česky 517

Pokud jste někdy provedli vklad při domácím online sázenícasa pariuri online je nemožné neslyšet o Paysafecard, metodě vkladu, která se v poslední době stala docela populární, mírně odlišnou metodou než ostatní.
 
Paysafecard je předplacená online platební metoda, podobná telefonní kartě. S jeho pomocí lze ale provádět bezpečné a rychlé platby. Tuto Paysfecard lze nalézt na různých prodejních místech, jako Pay Points, Rumunská pošta, Penny Market atd. . Chcete-li vidět místa ve vašem okolí, kde je zakoupena Paysafecard, přejděte na oficiální web.
 
Téměř všechny licencované sázkové kanceláře v Česká republika přijímají Paysafecard jako platební metodu, jejíž hodnota může být 25, 50, 100 nebo 300 lei. Abyste mohli používat tyto karty a nejen tyto karty potřebujete účet Mypaysafecard. Účet se samozřejmě otevírá zdarma, k registraci vám postačí maximálně dvě minuty || Česky 548

Cum imi alimentez contul MyPaysafecard?

Dupa ce vei achizitiona (alimenta) un Paysafecard de la un punct de vanzare vei observa ca pe fiecare astfel de cartela este trecut un cod de 16 cifre. Zadejte tento kód ve svém účtu MyPaysafecard, v části „Zadejte PIN“ v horní části hlavní stránky účtu, aby se částka na kartě převedla vám v pokračování
 
Z tohoto účtu budete moci provádět vklady u jakékoli sázkové kanceláře, kterou chcete. Tato metoda je tedy nezávislá na kartě nebo bankovním účtu. Toto je na rozdíl od virtuálních peněženek Skrill a Neteller, kde k vytvoření účtu potřebujete údaje o své kartě. Pokud chcete provést vklad více než 300 lei metodou Paysafecard, můžete provést vklad přímo, aniž byste museli zadávat každý kód zvlášť, jak se stalo dříve.
 

thumb_599949ce2be64_1503218126.png

 

Paysafecard je velmi snadný způsob vkladu

Výše ​​jsem řekl, že k vkládání s Paysafecard nepotřebujete bankovní kartu. To jistě zaujme ty, kteří chtějí hrát online sázení, ale nemají odvahu vytvořit si kreditní kartu, důvody mohou být různé. Na kartách Paysafecard v Česká republika je mnoho prodejních míst, takže můžete najít jedno ve svém okolí, když doporučíte svou oficiální webovou stránku paysafecard. Najdete tam všechny lokace, kde se takové karty prodávají, protože ve svém okolí nelze žádnou nenajít.

Výhody a nevýhody Paysafecard

Jednou z výhod je proto velmi snadné nalezení prodejních míst, kde lze Paysafecard prodávat. Další výhodou je, že účtované poplatky jsou velmi nízké. Také při vkladu prostřednictvím Paysafecard nejsou poskytovány žádné osobní údaje ani údaje o bankovní kartě, takže se nemusíte obávat, že budou vaše data odcizena nebo vyzrazena některým třetím stranám. Mimochodem, toto se nestává u žádné sázkové kanceláře, bez ohledu na to, jakou metodu používáte, ale stále jsou někteří lidé, kteří tomu stále věří.
 
Hlavní nevýhoda, můžeme-li to tak nazvat, je ta, že na online pokladnách lze provádět pouze vklady, nikoliv výběry pomocí Paysafecard. Výjimkou je tato sázková kancelář, kde můžete bez problémů vybírat s Paysafecard, pokud jste vložili stejným způsobem.
 
Ale jinak než tímto způsobem vybírat nelze, takže částka jde na váš účet MyPaysafecard. Odtud je můžete uložit u jiné sázkové kanceláře, takže později můžete bez problémů vybrat bankovním převodem. Téměř všechny sázkové kanceláře používají jako způsob vkladu Paysafecard.
 
Na závěr je třeba říci, že peněžní částka na kartě Paysafecard platí 30 dní, ale tušíme, že to plány příliš nezamotá. Jakmile je částka převedena na účet MyPaysafecard, tato nepříjemnost odpadá.

Závěry pro používání Paysafecard u sázkových kanceláří

  • Kartu Paysafecard lze nalézt na prodejních místech v zemi;
  • Nabití karty se pohybuje od 25 do 300 lei ;
  • Pro vklad u sázkové kanceláře tímto způsobem potřebujete účet MyPaysafecard
  • K vkladu s Paysafecard nepotřebujete bankovní kartu ani vyplňování osobních údajů; || | 600
  • Nu se pot efectua retrageri prin Paysafecard decat printr-o anumita casa de pariuri;
  • Peníze z účtu MyPaysafecard můžete vybrat pouze bankovním převodem;

 

Creeaza-ti cont la singura casa de pariuri care accepta retrageri prin Paysafecard