Co je návratnost investic a jak se vypočítává pro sportovní sázení

Je to pravděpodobně nejlepší způsob, jak zjistit, zda jste úspěšný hráč, je porovnat vaši celkovou investici s celkovými výdělky.
 
Zde je nejjednodušší způsob, jak to udělat >>>
 
Existují však i jiné způsoby, jak zkontrolovat přesnost vašich sázek, a jedním z nich je použití ROI. Termín pochází z angličtiny a znamená „Návratnost investic“, což lze do rumunštiny přeložit jako „Návratnost investic“. Pomáhá nám to znát množství peněz, které vyděláte z hlediska investic nebo přesnost vašich sázek, chcete-li, ale také proč by se to ve vašich sázkách mělo zlepšit, protože vždy existuje prostor pro lepší, bez ohledu na to, jak jste úspěšní. jsou. 534
 

5916bd4c05b05_1494662476.jpg
Zdroj fotografií: www.psnews.ro
 

Vzorec pro výpočet ROI


Zpočátku nám může výpočet ROI způsobit potíže, ale jakmile si na to zvykneme, bude se to zdát docela snadné. Od začátku je třeba poznamenat, že ROI se vypočítává v procentech, což může být záporné nebo může přesáhnout 100 % v závislosti na vašem výkonu. Proto procento ROI není omezeno na 0 až 100, jak je tomu ve většině případů.
 
Abychom toto procento zjistili, musíme vynásobit 100 poměr zisku z podané sázky a investované částky. Vzorec vypadá takto: zisk / investice * 100. Pokud by například investice byla 100 lei a zisk byl 220 lei (podíl 3,2), ROI je 220/100 * 100 = 220 %. Pokud je naopak sázka ztracena, ROI je zjevně -100 %. Obvykle se však ROI nepočítá po jedné sázce, ale poté, co jich uděláme několik.
 

Jak nám tato návratnost investic pomáhá zlepšit náš styl hry?


Řekněme, že máte prospěch z celkové banky 500 lei při online bookmaker a po měsíci sázkových dnů klesla na 450. To znamená ztrátu 50 lei ve srovnání s původní bankou a také ROI -10 %. Pokud spočítáte ROI pro každou sázku a předáte ji do Excelu nebo kdekoli, kde je to ve vašem dosahu, budete schopni snadno zjistit, kde jste udělali chybu a co byste měli změnit, protože záporná ROI, bez ohledu na to, jaká je mladý věk nám přináší ztráty, a pokud budeme v této ROI pokračovat každý měsíc, v kratší či delší době, skončíme v úpadku.