Ce inseamna pariul tip Draw No Bet?

Deseori casele de pariuri, mai ales cele offline, pun la dispozitie tipuri de pariuri pe care pariorii incepatori, insa nu numai, nu le inteleg.
 
Jedním z nich, zejména u online sázkových kanceláří, je Draw No Bet. Setkal jsem se s mnoha sázkaři, kteří se ptali, jaký typ sázky Remíza Žádná sázka.

Toto je typ sázky se dvěma možnostmi: první je jako tým hostitel vyhraje a druhý tým, který tak učiní. Pokud je na konci hry zaznamenán nerozhodný výsledek, sázka bude vrácena na účet (bez jakýchkoli podmínek obratu). Samozřejmě, že jde o šance na výhru 50% -50%, ale ne 33% -33% -33%, jak se to děje v případě typu sázky konečný výsledek, kurz na vítězství hostitelů, resp. hostů je o něco nižší než v případě možnosti ''Konečný výsledek''.
 

Které sporty těží ze sázky bez remízy?

Tento typ sázky lze nalézt ve všech sportech, ve kterých lze na konci hry zaznamenat nerozhodný výsledek. Máme zde na mysli především fotbal, ale také házenou, basketbal, lední hokej, futsal, americký fotbal. Je zřejmé, že sportem, ve kterém se s tímto typem sázek nejčastěji setkáváme, je fotbal, v ostatních sportech tato možnost často chybí, zejména v případě méně důležitých zápasů. Vezmeme-li v úvahu pouze tento typ sázky, můžete na tiket umístit více událostí, přičemž šance na výhru je o něco vyšší než v případě běžného tiketu, jehož sázky by měly stejný kurz.

Jak najdeme online sázkové kanceláře draw no bet? || ==. Abychom vás však neuváděli v omyl, níže uvedeme názvy, pod kterými se vyskytuje u všech sázkových kanceláří:

Desi semnifica acelasi lucru, pariul de tip DNB nu se numeste la fel la toate casele de pariuri online. Pentru a nu va induce insa in eroare acest amanunt, mai jos vom enumera numele sub care acesta se gaseste la toate casele de pariuri:

Co se stane s remízou bez sázky v případě remízy? || sázka bude vrácena na účet. Pokud se něco takového stane na víceúčelové vstupence, samozřejmě vám nebude proplacena celá vstupenka. Pokud zápas skončil remízou na tiketu na více událostí, s možností Draw No Bet pro daný zápas,

La inceputul articolului am precizat ca, in cazul in care un meci se termina la egalitate si noi am ales optiunea Draw No Bet, miza va fi rambursata in cont. Sigur, daca se intampla asa ceva pe un bilet cu mai multe evenimente, nu vi se va rambursa miza intregului bilet. Daca un meci s-a incheiat la egalitate pe un bilet cu mai multe evenimente, fiind selectata optiunea Draw No Bet pentru respectivul meci, obdržíte kurz 1,00 pouze na tuto událost. || | 558

Cu alte cuvinte, biletul se va comporta ca si cum acel pariu nu ar fi existat. In acest caz, veti fi afectat doar daca, spre exemplu, trebuie sa plasati un bilet cu 3 evenimente pentru a primi un bonus, iar printre cele 3 se afla si acesta cu varianta DNB. In acest caz, se va considera ca ati plasat doar doua evenimente pe bilet, iar bonusul nu va fi acordat. De asemenea, un asemenea pariu nu va conta pentru conditiile de rulaj al vreunui bonus.

Jak vypočítáme kurz na Draw No Bet? Žádná sázka se nemůže objevit jen několik hodin před začátkem daného zápasu. Pokud chcete vsadit tuto sázku, která je samozřejmě bezpečnější než sázení na jeden ze 3 konečných výsledků, možná budete chtít znát kurz na daný zápas, než se objeví.

In cazul meciurilor de fotbal mai putin importante, optiunea Draw No Bet poate aparea cu doar cateva ore inaintea startului acelui meci. Daca doriti sa plasati acest pariu, care, evident, este mai sigur decat parierea pe unul din cele 3 rezultate finale, poate veti dori sa stiti cota pe care o va avea respectivul meci inainte ca aceasta sa apara. Kurz na vítězství hostitelů / hostů se tedy vypočítá podle následujícího vzorce: (1-1 / kurz na rovného) X Normální kurz hostitelů / hostů na vítězství.

Závěry

Pokud zvolíte možnost Draw No Bet a zápas skončí remízou, vaše sázka bude vrácena na váš účet. Pokud k tomu dojde u vícenásobného tiketu, bude mít tato událost kurz 1,00 a tiket se bude chovat, jako by neexistoval. Tento typ sázky je přítomen ve všech sportech, kde existuje možnost, že na konci základní hrací doby bude zapsán nerozhodný výsledek.

Nicméně sázkové kanceláře nu ofera prea des aceasta optiune pentru alte sporturi in afara fotbalului. Desi reprezinta acelasi lucru, nu la toate casele de pariuri gasim acelasi nume pentru aceasta optiune.

Na našem webu najdete mnoho užitečných článků o možnostech sportovního sázení v sekciscoala pariurilor.