Ce putem gasi pe blogul Betano?

Nu este un secret pentru nimeni ca se duce o competitie acerba intre casele de pariuri, acestea dorind sa atraga utilizatorii prin orice mijloace.
 
Jednou z metod, která nezahrnuje finanční úsilí online domů, je poskytovat informace uživatelům, kteří navštíví jejich stránky. V tomto smyslu mají bookmakeři speciální sekci nebo dokonce blog, do kterého vkládají novinky a analýzy z evropského fotbalu, ale i z jiných sportů. Takový blog najdeme i doma Betano (klikněte zde pro recenzi). Lze k němu přistupovat zadáním skutečné adresy ( blog.betano.ro) nebo přímo z webu, adresu blogu najdete na levé straně kategorie ' 'Sázky''.


 
Zde platí, že to, co můžeme najít na blogu Betano, obecně nenajdeme na blozích jiných sázkových kanceláří a zde odkazujeme na obsáhlé množství článků pro několik sportů, nejen fotbal, ale i basketbal, házenou, sportovní zimu, tenis, formuli 1 a další sporty. Také před některými důležitými událostmi, jako je začátek velké soutěže, ať už je to Liga 1, je na blogu Betano předložen graf týkající se čísel (statistik) této soutěže / zápasu, čísel, která navíc mohou najít docela těžké.
 
Naleznete zde také informace o zápasech, které budou vysílány na Betano TV, a také sázkovou nabídku daného zápasu. Najdeme také vysvětlující články týkající se promo akcí nebo kasinových her a nejen to, že můžeme objevit na webu, videa, live skóre, dokonce se můžete zaregistrovat na Betano, aniž byste opustili blog. Celkem má blog Betano 11 kategorií: Ostatní sporty, Basketbal, Betano (produkty a služby), Tiskové zprávy, EURO 2016, Formule 1, Fotbal, Házená, Olympijské hry 2016, Tenis a Videa. Blog nám také poskytuje měsíční archiv, počínaje květnem tohoto roku. To vše najdete na pravé straně stránky, kde jsme vybaveni tlačítkem "hledat" pro vyhledávání novinek souvisejících s tématem, které nás zajímá. V neposlední řadě odtud máme přístup na facebookovou stránku tohoto online sázkové kanceláře.
 
Závěrem, Betanoův blog na nás dělá velký dojem, zejména množstvím informací, které můžeme najít. Zatím se zdá, že jde o nejsložitější blog ze všech bookmakerů. || Čeština: 549