Co je to možnost Cash Out a jak ji můžeme využít

Stále více online sázkové kanceláře nedávno zavedly možnost Cash Out, která může pomoci sázejícím dosáhnout větších zisků ve střednědobém a dlouhodobém horizontu. Ale ne každý si je této výhody vědom, mnozí ji ignorují, možná dokonce v naději, že tiket vyhraje, aniž by tuto možnost aktivoval.
 
Možnost Cash Out se objeví na herním tiketu nebo v jeho blízkosti po podání sázky/tiketu o skutečné peníze v hlavních sportech (fotbal, tenis, basketbal, volejbal, dokonce i lední hokej). Je však třeba poznamenat, že ne všechny sázkové kanceláře, které využívají tuto možnost, ji nabízejí pro všechny tyto sporty nebo pro všechny soutěže určitého sportu.

Zde naleznete seznam sázkových kanceláří, které nabízejí možnost výběru peněz
 

Co pro nás dělá možnost Cash Out?


Když podáváme sázku, měli bychom si být vybranou sázkou jisti, protože jakmile ji vložíte, nemůžete ji zrušit, spolu s vrácením peněz zpět na účet celé podané sázky. Pokud si však později uvědomíte, že jste ohledně podané sázky neučinili správné rozhodnutí, můžete aktivovat funkci Cash Out a sázka bude zrušena a nebudete moci prohrát ani vyhrát bez ohledu na výsledek ta hra. V tomto případě vám nebude vrácena celá podaná sázka, ale přibližně 80 % -90 % z její celkové částky, což do značné míry závisí na kurzu této sázky. | | 540

Un parior experimentat insa analizeaza foarte bine un meci inainte de a plasa vreun pariu, astfel ca nu prea intalnim asemenea decizii pripite in ceea ce priveste selectia. Emotiile incep cand partida debuteaza. Aici avem doua situatii in care putem activa (da click pe) optiunea Cash Out. Prima o intalnim atunci když hra nejde směrem, kterým chceme, takže je velmi pravděpodobné, že konečný výsledek nebude ten požadovaný. || | 543
 
V tomto případě je částka, kterou nám sázková kancelář nabízí, obecně nižší než 50 %, 25 % počáteční sázky nebo dokonce nižší, v závislosti na výsledku, ale také na době hry. V mnoha případech, pokud je tým na začátku zápasu veden k rozdílu gólu / tří bodů, je částka Cash Out vyšší, než když je tým veden ke stejnému rozdílu na konci.
 
Druhá situace, ve které můžeme aktivovat možnost Cash Out během zápasu, je šťastnější než ta předchozí, registrace když zápas jde směrem, kterým chceme, a předpověď, na kterou vsadím, má vysokou až velmi vysokou šanci na úspěch. Ale kolo se může kdykoli otočit a zápalka ho může natočit nežádoucím směrem. Pokud jsme opatrní, zvláště pokud na tuto předpověď vsadíme velké množství peněz, byli bychom v pokušení aktivovat tlačítko Cash Out, přičemž částka, kterou můžeme v tu chvíli vydělat, je vyšší než investovaná, kurz a čas zápasu. hraní a v tomto případě zásadní roli ve výši nabízené k Cash Out.
 

Strategie vyplacení


Na internetu existuje mnoho strategií, které můžeme přijmout při uzavírání sázek. Žádná z těchto strategií, alespoň pokud jsme viděli, neodkazuje na Cash Out. Samozřejmě, že termín „strategie“ je trochu vynucený, vzhledem k tomu, že máme na mysli prostý výběr peněz, ale hodně záleží na tom, kdy tuto možnost aktivujeme, abychom mohli vybírat.
 
Účelem této strategie, můžeme-li to tak nazvat, je tedy vybrat určitou částku peněz pokaždé, když zaznamenáme zisk přibližně 20 % ze sázky této sázky / tiketu. Na druhou stranu to znamená, že musíme být ve fázi live sázek a sledovat zápas, nebo pokud ne, tak alespoň kolísání kurzu od začátku zápasu do jeho konce, takže může jednat rychle, pokud je zisk přibližně 20 % sázky, protože během několika sekund se může snížit.
 
Vzhledem k tomu, že v určitém okamžiku hry máme 20% zisk, znamená to, že máme velkou šanci, že naše předpověď bude vítězná, takže jsme v pokušení nechat předpověď „pokračovat“. Nezřídka jsem se ale setkal s případy, kdy se tým / hráč na konci zápasu vrací. Zde máme na mysli především fotbal, kde například pokud vsadíme na vítězství hostitelského týmu a ten vede v 89. minutě 2:1, virtuální zisk (Cash Out) je velmi blízko výhře, kterou můžeme získat. v případě příznivého konečného výsledku. Pokud vedený tým v poslední fázi zápasu vyrovná, budete vybírat s oteklým rtem. Takže si myslíme, že je dobrý nápad aktivovat možnost Cash Out, když máme zisk ve výši asi 20 % podílu. Jak se ti to líbí?

 
Jedna z nejoblíbenějších sázkových kanceláří, která nabízí jak živé, tak předživé možnosti výplaty peněz, je tato