Cea mai bogata oferta din Liga 1 este la Winmasters

Se „změnou tváře“ webuWinmasters, který se konal minulý týden, nabízí také vylepšení v oblasti sportovních nabídek a další, což nás může jen potěšit.
 

1. Nejbohatší nabídka sázek v 1. lize


Předně si řekněme, že když chcete sázet na domácí šampionát, nemusíte se ohlížet po různých online domech, protože nejbohatší nabídku v 1. lize mají Winmasters. Od čtvrtečního večera vidíme asi 100 možností sázení na každý zápas této fáze Ligy 1. Určitě během pátku, ale i o víkendu jich pár desítek přibude.


 
Mezi tyto možnosti patří kromě sázek na gól a poločas i sázky na roh, intervalové sázky nebo speciální sázky. Rohové sázky zahrnují jejich počet v zápase (přes / přesně / pod), v každém ze dvou kol nebo nás požádají, abychom předpověděli, zda bude číslo sudé nebo liché. U intervalových sázek jsme požádáni, abychom předpověděli, zda skórují v určitém intervalu, který tým to zvládne nebo v jakém období padne první gól. Pokud jde o speciální sázky, tato sekce bude obsahovat přibližně 15 možností, včetně „Výhra na 0“, „Tým vedl k vítězství v zápase“, „Přestávka / Finále a více než / Méně než 2,5 gólu“, „„Vícenásobná sázka na správné skóre“ “ ,' 'Skóre z penalty' ',' 'Chybí z penalty' 'atd. . Tyto možnosti jistě přitáhnou pozornost těch, kteří si chtějí vsadit na domácí šampionát.
 

2. Zvýšený kurz na oblíbené


Bohatá nabídka pro League 1 ale není jediným příjemným překvapením, které Winmasters nabízí. Od tohoto víkendu můžeme najít "super kurzy" pro favority. To znamená, že Winmasters nabídne každý víkend dva speciální kurzy (jeden v sobotu, jeden v neděli), které vyhrají, pokud zvítězí určité týmy, které startují s první šancí na nejvyšších evropských šampionátech, ale také v 1. lize. Dva kurzy najdete na pravé straně sekce „Sport“.


 
Například sobotní speciální kurz, jeden ze 7,00, bude „zelený“, pokud zvítězí Manchester United, Chelsea, Atletico Madrid, Steaua a Juventus, celkový kurz bude o 10 % vyšší, než kdybyste si tipli na vítězství těchto 5. týmy. Nedělní kurz 6,8 vyhraje, pokud zvítězí Bayern Mnichov, Barcelona, ​​Dinamo, Neapol a Inter Milán. Vzhledem k tomu, že se bavíme o favoritech, je šance, že se prosadí, vysoká, zvláště když v tomto období nebudou muset hrát evropské poháry.
 

3. Konečná "Vocea Romaniei"


Ale nemyslete si, že Winmasters berou v úvahu pouze sportovní sázení. Fanoušci pořadu "Vocea Romaniei" si zřejmě nenechají ujít ani minutu finále, které se uskuteční v pátek 16. prosince. Sázková kancelář si pro ně připravila překvapení a nabízí kurz na vítězství pro každého ze 4 finalistů. Pokud jste viděli předchozí vydání tohoto pořadu, můžeme říci, že máte větší šanci uhodnout, pro co budou diváci hlasovat ve Velkém finále.


 
Ve hře je cena 100 000 eur, Marius Moga a Smiley mají ve finále jednoho soutěžícího a Tudor Chirila dva. Tudor je oblíbeným trenérem, který vyhrál Hlas Rumunska, následovaný Smileym a Mogou. Pokud jde o soutěžící, největší šance na výhru hlavní ceny má Teodora Buciu, studentka Tudora Chirily. Za ní následuje Alexandru Musat, Smileyho student, Ioana Ignat, student Marius Moga a Robert Botezan, trénovaný Tudorem Chirilou.
 
Winmasters slibují, že se v blízké budoucnosti dočkáme dalších akcí a že toto je jen začátek. Pokud opravdu dodržíte svůj slib, jistě vyhraje mnoho online sázkových kanceláří.casa pariuri online va castiga multi utilizatori.