Cea mai buna strategie pariuri live tenis

Když přijde na přijetí strategie, každý nebo většina lidí si představí Martingale, strategii, kde minimální kurz na tiketu musí být 2,00 a po prohrané sázce zdvojnásobíme vklad.
 
Upřímně řečeno, tuto strategii vidíme jako dlouhodobě ziskovou pouze ve dvou situacích. První je, když je celková cena tiketu alespoň 3,00, protože jinak je zisk ve srovnání s rizikem zanedbatelný. Souhlasíme však také s použitím strategie Martingale na celkový kurz pod 2,5, pouze pokud jsme téměř přesvědčeni (protože nikdy nejste přesvědčeni o něčem, co na vás nezávisí, zejména v oblasti sázení), že kurz bude vyhrát po pouhých několika krocích, což je dost na to, abyste se nemuseli starat o vysoké sázky, kterých může sázka touto metodou dosáhnout.
 
Nejlepší strategií živého sázení na tenis, kterou jsme vyzkoušeli a se kterou jsme velmi spokojeni, je vsadit si na vítěze prvního bodu ve hře. Na první pohled se to může zdát jako otázka štěstí, ale než začneme s tímto typem sázek, bylo by vhodné analyzovat soupeře. Analyzovat soupeře v tomto případě znamená informovat nás o jejich výkonu v práci a zpět, nebo jednodušeji můžeme analyzovat, pokud nám jsou poskytnuty, statistiky posledního zápasu těchto dvou, pokud možno ze stejného turnaje. Takové sázky se uzavírají na muže, protože tam máme vyšší kurz. Jak asi víte, v případě ženských tenisových zápasů je snazší vyhrát body na podání soupeře a také kurz na takovou sázku je nižší.
 

587f260ddfeb6_1484727821.jpg
(wonderopolis)
 

Typy sázek, tuto strategii bychom neměli používat


Použijeme tuto metodu, ale ne za minimálně 2,00, které, jak věříme, budou náhodně vyhrávající. Nakonec, bez ohledu na to, jak moc zápas analyzujeme, si tímto výsledkem nemůžete být zcela jisti, zvláště pokud mluvíme o jediné sázce na tiket s kurzem 2,00. Narazili jsme i na strategie na živém tenise, které nebyly vůbec bezpečné, což napovídalo, abychom si vybrali oblíbeného hráče, nebo dokonce oba, abychom uspěli v přestávce během jednoho nebo dvou setů. Je samozřejmě těžké uvěřit, že si nikdo z hráčů neudělá přestávku na dva sety. To však může znamenat odehrání více než 10 kroků pomocí strategie Martingale, čímž riskujete, že na účtu nezůstanou žádné peníze. Slyšel jsem také uživatele, kteří z touhy co nejvíce vyhrát navrhovali docela riskantní strategie, jako například: vítěz hry na 0, na 15 ku 30 nebo dokonce, že příslušná hra dosáhne remízy (40- 40). Osobně jsem tyto strategie testoval a po chvíli se našel hráč, který by od nás odešel s „oteklým rtem“.
 

Jaké druhy sázek se tedy doporučují?


Cea mai buna strategie pariuri live tenis, testata de noi si de care suntem foarte multumiti, este plasarea unui pariu pe castigatorul primului punct in game. La prima vedere poate parea o chestiune care tine mai degraba de noroc, insa recomandat ar fi sa analizam adversarii inainte de a ne apuca sa plasam acest tip de pariu. Analizarea adversarilor, in acest caz, inseamna sa ne informam despre prestatia lor la serviciu si la retur sau, mai simplu, putem analiza, daca ni se pune la dispozitie, statistica ultimului meci al celor doi, daca este posibil din acelasi turneu. Astfel de pariuri merg plasate la masculin, deoarece acolo avem cota mai mare. Dupa cum probabil stiti, in cazul meciurilor de tenis feminine se castiga mai usor puncte pe serviciul advers, astfel si cota pentru un astfel de pariu fiind mai mica.
 
Mnoho sázkových kanceláří nabízí tento typ sázek, ale některé tak činí pouze na velkých tenisových turnajích. Online dům, kde můžeme sázet tento typ sázek i na turnaje ITF, je Winmasters (klikněte zde pro recenzi). Jejich nabídka live sázek je v poslední době velmi bohatá, a to díky změně platformy, ke které došlo na začátku zimy. Zde tedy najdeme vítěze prvního bodu, druhého, třetího atd. . Zajímá nás pouze vítěz prvního bodu, který umístí tuto sázku před každou hrou, ve které podává nejnižší hráč nebo kdo má horší podání. Nejprve se musíme ujistit, že máme dostatek bank na pokrytí 7 nebo 8 kroků, ačkoli v mnoha případech je sázka vítězná od prvních 3-4 kroků. Bylo by dobré, i když to není nutně pravidlem, abychom po každé vylosované sázce vybrali jiný zápas.
 

Závěry

 
  • Martingale je nejběžnější strategií používanou při sázení, v mnoha případech jsou výsledky velmi dobré
  • Pokud tuto strategii spustíme, musíme si být jisti, že celkový kurz je stále vysoký. od jejích prvních krůčků
  • Takovou jistotu nám nabízí živé tenisové sázení, podle kterého hráč, kterému to při vlastním podání moc nejde, ztrácí první bod
  • Vybereme pouze tenis zápasy mužské, protože u žen je kurz nižší, možná i pod 2,00
  • Tento typ sázky je vhodné uzavřít hned od první hry nebo, pokud chceme být opatrnější, od druhé ve které podává hráč s nejhorším podáním
  • O online bookmaker kde tento typ sázek najdeme i v případě turnajů ITF, je Winmasters || 563
  • Pentru ca acest tip de pariu sa ne aduca beneficii pe termen lung trebuie sa alegem cu grija jucatorul de tenis care sa reuseasca primul punct pe serviciul adversarului.