Cea mai mare greseala comisa de pariori

Cu siguranta au fost momente in viata voastra de parior in care dupa un pariu/bilet pierdut v-ati intrebat de ce ati ales acel meci, cand erau altele mai sigure in oferta, poate chiar la o cota mai mare.
 
Bez ohledu na to, jaký je důvod prohrané sázky, po skončení zápasu existuje touha získat zpět dříve ztracený vklad a dokonce dosáhnout zisku. A to i přesto, že prohraný zápas byl předem důkladně analyzován, jen smůla způsobila, že výsledek nebyl očekávaný. Okamžiky po skončení prohraného zápasu jsou podle nás nejdůležitější. V ideálním případě byste si po neúspěchu měli dát pauzu od podávání sázek, zejména živých, kde můžete vyhrát, ale také prohrát mnohem rychleji než sázky před živým přenosem. Přechod ze sportovních sázek například na poker také příliš nepomáhá, protože pokušením je sázet, dokud nezískáte zpět svůj prohraný vklad ve sportovních sázkách, a to se často nestane. || English 530

(free-sports-betting-tips)
 
Pokud však nechcete sérii přerušovat, stále můžete uzavírat sázky, které nebudou mít vyšší vklad než ten, který jste před pár okamžiky prohráli. Nemusíte dělat tragédii z toho, že ten výběr prohrajete a máte na účtu menší částku, než chcete, ale spíše se musíte smířit se ztrátou a začít znovu, protože smůlu určitě mít nebudete vždy. . Pokud vám docházejí nápady, nevíte, jakou předpověď dát pro určitý zápas nebo chcete jednoduše vidět jiné názory, můžete se podívat do sekce '' tiket dne’’. In niciun caz nu trebuie sa jucati la recuperare, din pacate asta fiind cea mai mare greseala comisa de pariori.
 

Pokud budu hrát recovery, budu si zápas(y) vybírat mnohem pečlivěji


Potkal jsem mnoho sázkařů, kteří měli tuto myšlenku. Prostě vám nikdo nezaručí výhru toho zápasu, bez ohledu na to, jak bezpečný to může vypadat. Pokud přistoupíte na taktiku výběru mnoha zápasů na tiketu s malým individuálním kurzem a vysokou sázkou, riziko, které předpokládáme, se zdá vyšší, než když vložíte jedinou sázku s vyšším kurzem, ale analyzovanou „od štěknutí ke štěknutí“. Samozřejmě je mnoho případů, kdy si řeknete, že vše nasvědčuje tomu, že v tom zápase bude zaznamenán určitý výsledek, ale realita na hřišti může být jiná. Ne vždy příčiny, pro které předpověď, kterou očekáváte, není ta na hřišti, souvisí se statistikami, které mohou být momentální, jako je stav trávníku, míra únavy hráčů, jejich nálada atd.
 

Co mohu udělat, abych nebyl v pokušení zahrát si po prohrané sázce?


Jak jsem upřesnil výše, po neúspěchu sázení je nejlepší si dát pauzu. Během této doby můžete vykonávat činnosti, při kterých si odpočinete, činnosti, které nemají nic společného se sázením a pokud možno ani s ohledem na zápasy. Je to proto, že existuje riziko, že když uvidíte, jak se určitá hra vyvíjí, možná budete chtít vsadit znovu. V těchto napjatých chvílích potřebuje mozek relaxaci, aby mohl jasně myslet na budoucnost.
 

Závěry

 
  • Mnoho lidí dělá tu chybu, že hrají, aby se zotavili z prohrané sázky nebo série prohraných sázek
  • Jakmile prohrajete sázku, musíte se řídit situací
  • Nikdy neuzavírejte sázku s vyšším vkladem, než byla předchozí prohraná
  • Po prohrané sázce by bylo nejlepší se doslova odhlásit a pokusit se vyplnit svůj čas odpočinkovými aktivitami. || 557