Nejméně riskantní strategie na více tiketech

Sunteti adeptul biletelor multiple la pariuri, insa mai mereu pierdeti din cauza unei selectii? In cele ce urmeaza va vom prezenta o metoda in urma careia nu veti mai pierde, cel putin nu atat de des.
 
Všichni jsme alespoň jednou umístili, a to i pro zábavu, tiket s minimálně 10 výběry a velmi vysokou celkovou kvótou a doufali, že se trefíme. Někteří dokonce umístí takové vstupenky týdně. Dramatičtější je, když prohrajete tiket do posledního výběru.
 

Podívejte se, co je třeba udělat, abyste si zajistili své výhry před posledním výběrem tiketu

 
Vyhrát tiket s celkovou dvoucifernou kvótou je samozřejmě velmi těžké. Ale co byste řekli, kdybychom umístili tiket s více než 10 výběry, s poměrně vysokou celkovou kvótou a s nízkým rizikem ztráty? To vše pouze s jedním typem sázky, tato sázková kancelář je jediná licencovaná v Česká republika, kde něco takového najdete. || | 539
 
thumb_59ad034541519_1504510789.jpg
 
Všechny nejlepší online domy mají možnost DNB (stejný proplácený podíl) ve fotbale. Ale pouze ten, který jsme uvedli výše, najdeme možnosti 1 NB a 2 NB. Konkrétně 1 NB znamená, že pokud hostitelský tým vyhraje, obdržíme sázku zpět, a 2 NB, že sázka bude vrácena, pokud hosté vyhrají. Šance, že sázka neprohraje, je tedy vyšší, než kdybyste na konečný výsledek vsadili normální sázku, za těchto podmínek prohra pouze v případě, že je zaregistrován pouze jeden výsledek ze 3 možných.

 
Jak tato strategie funguje?


Budeme tedy sázet na 1 NB nebo 2 NB, v závislosti na týmu, který začíná první šancí, naše rada je, že zaměřit se na možnost 1 NB, když hostitelský tým začíná favorit | || 555 . Asta desi sanse mai mari, insa si riscuri ceva mai mari, pentru ca un pariu sa fie castigator o are varianta 2 NB, cand oaspetii pornesc favoriti.
 
Abychom lépe porozuměli, o co jde, uveďme si příklad z fotbalového zápasu z belgické první ligy mezi Anderlechtem a Lokerenem, jehož hostitelé vyhráli 1,25. Uzavřeme tedy sázku 1 NB, ve které bude vklad vrácen, pokud Anderlecht vyhraje. V tomto případě je kurz na remízu 1,35 a na výhru hostů 2,95. Lokeren pravděpodobně venku Anderlecht neporazí, ale remíza by nebyla vyloučena. Na lístku tedy vybereme skutečnost, že zápas skončí remízou, pokud Anderlecht vyhraje, sázka bude vrácena.
 

Bude strategie fungovat z dlouhodobého hlediska?


Tento online dům přijímá maximálně 20 sázek na tiket hry, takže můžete přidat dokonce 20 sázek, riziko prohry je poměrně malé. Celkový kurz bude poměrně vysoký, ale ve většině sázek bude samozřejmě vítězit hostitelský tým. Vítězné sázky budou ty, u kterých bude registrována remíza.
 
Takových zápasů, které by skončily remízou, asi na tiketu nebude mnoho, ale naší hlavní starostí nejen v tomto případě, ale obecně je nebo by mělo být, aby neprohráli sázku podanou na lístek. Pokud budeme mít to štěstí, že budeme mít 3, 4 nebo dokonce více oblíbených týmů, které budeme držet pod kontrolou, čímž zaznamenáme stejný výsledek, můžeme mít poměrně velké zisky.
 
I když tato metoda jednou nebo dvakrát nefunguje, ne nutně v tom smyslu, že přijdete o vklad, ale převáží všechny oblíbené týmy, je velmi pravděpodobné, že ve střednědobém a dlouhodobém horizontu budete generovat zisk a dokonce i poměrně velký...
 

Závěry

 
  1. Použití metody 1 Pozn.: na tiket můžete umístit tolik sázek, kolik chcete, riziko prohry je poměrně nízké
  2. Metoda zahrnuje sázení na skutečnost, že hra skončí při remíze, v případě vítězství oblíbeného týmu je vklad vrácen
  3. Doporučujeme, aby měl oblíbený tým maximální kurz 1,25, pokud použijete tuto metodu
  4. Pouze jeden typ sázky lze nalézt u jedné sázkové kanceláře || 583
  5. Castigul pe care il veti obtine nu il veti sti dinainte, acesta putand fi unul destul de mare
  6. Rizika prohry jsou velmi malá, můžete vložte na tiket průměrný až vysoký vklad || 587

 
Tento typ extrémně ziskové sázky najdete pouze zde