Nejpozoruhodnější tým v Anglii hraje na vlastním hřišti s týmem, který potřebuje body

Dnes se hrají zápasy v Anglii v nižších ligách od 21:45. Je to den, kdy chybí zajímavé zápasy, takže se musíme soustředit na méně atraktivní zápasy. Slibný zápas by však byl mezi Fyldem a Stockportem.

Fylde je aktuálně na prvním místě ve Vanarama National League South. Tým má za sebou 34 odehraných zápasů a Fylde dokázal nastřádat 74 bodů za 22 vítězství, osm remíz a čtyři porážky. Je to tým s nejlepší ofenzivou v lize, 94 vstřelených branek, a přesto hodně branek, 50 inkasovaných ve 34 zápasech. Hodně však na tým, který je na prvním místě. Další umístění v této lize má méně vstřelených branek. Je to tým s nejvyšším průměrem vstřelených branek na zápas, průměrem 4,2 branky/zápas a bilance zápasů nad tři branky na zápas je jednoznačně příznivá. 27 zápasů mělo minimálně tři branky a pouze sedm zápasů tuto hranici nepřekročilo. Flyde si chce 1. místo udržet do konce sezóny. V letošní sezóně zbývá týmu odehrát pouze osm zápasů a odstup od druhého místa je 11 bodů. Pro Salforda nebo Kidderminstera je těžké Fyldeho v průběžném pořadí předstihnout. V minulé sezóně skončil Fylde třetí, tým hrál play-off zápasy, ale Fylde se nedokázal dostat přes postupové play-off.

Stockport je aktuálně na šestém místě, jen jeden bod za Darlingtonem, týmem na posledním místě. Stockport skončil minulou sezónu na 9. místě s 59 body po 42 etapách. Ale tým má v této sezóně mnohem větší šanci ulovit alespoň jedno play off a proč by se nemohl prosadit i v nejvyšší lize. Stockport má již 59 bodů a může daleko překonat loňskou bilanci. Stockport prohrál zápas kola 1-2 s Fyldem. Stockport také prohrál v minulé sezóně oba zápasy s Fylde, drasticky 0:4 doma a 0:1 venku. Stockportu se daří v ofenzivě, ale tým dostává i mnoho branek. Je to tým, který v letošní sezóně neprohrál mnoho zápasů, pouze sedm porážek ve 34 odehraných etapách. Ale tým ztratil mnoho bodů ve svých mnoha remízách. V losování je druhý po Worcesteru.

Fylde by v tomto zápase se Stockportem neměl mít problémy, domácí by tento zápas mohli klidně vyhrát. Ale vzhledem k tomu, že Stockport chce také místo v play off, Stockport si v tomto zápase rozhodně vynutí vítězství.

Moje sázka na tento zápas v Anglii: více než 2,5 gólu. Kurz 1,60 na Betfair