Cei mai buni jucatori sub 21 ani se intrec in editia inaugurala a unui nou turneu ATP

Před poslední soutěží v kalendář ATP v letošní sezóně Jmenovitě si na Turnaji mistrů, který se bude konat v Londýně, užijeme zahajovací ročník nového turnaje ATP s názvem NEXT Gen ATP, soutěže pro nejlepší hráče do 22 let. Turnaj se bude konat v Miláně mezi 7. a 11. listopadem a představí se zde 7 nejlepších mladých hráčů roku s výjimkou Němce Alexandra Zvereva, který se kvalifikoval do turnaj mistrů v Londýně, soutěž, která začne 12. listopadu.

Ital bude přidán k 7, který obdrží divoký- kartu od pořadatelů. Vybírá se ze soutěže konané tento týden, které se zúčastní nejlepší Italové do 21 nebo přesněji do 22 let. Pokud si odmyslíme Alexandra Zvereva, 7 nejlepších mladých hráčů roku 2017 jsou Andrey Rublev (Rusko), Karen Chačanov (Rusko), Denis Shapovalov (Kanada), Borna Coric (Chorvatsko), Jared Donaldson (USA), Hyeon Chung (Korea) South ) a Daniil Medveděv (Rusko), kteří se utkají v úvodním vydání nového turnaje ATP. V případě, že se jeden nebo dokonce dva hráči zraní před turnajem nebo během něj, rezervou jsou Frances Tiafoe (USA) a Stefanos Tsitsipas (Řecko). | 542

Schimbari majore fata de turneele obisnuite

Dintre cei 7 jucatori, zdaleka nejmladší Kanaďan Denis Shapovalov ve věku 18 a půl let. Všech 7 je v top 70 žebříčku ATP. Tento turnaj bude zajímavé vidět a vzhledem k pravidlům se oproti ostatním soutěžím v kalendáři hodně změnil. Například vítěz setu bude první, kdo dosáhne 4 her, o tie-break se bude bojovat v případě nerozhodného výsledku po 6 hrách.

Zápas vyhraje ten, kdo jako první dosáhne 3 setů, jako na grandslamových turnajích. Ve 40-40 to bude bod obratu, stejně jako ve čtyřhře, zajímavé zjištění, že nebude žádné let (la serviciu). De asemenea, arbitrii de linie nu vor exista, deorece každá výměna míčků je vidět pomocí Hawk-Eye.

Pozoruhodné výsledky účastníků

Pokud jde o 7 známých hráčů, kteří se účastní inauguračního vydání NEXT Gen ATP, nemůžeme říci, že by se všichni mohli pochlubit působivými výsledky. Tak Rublev, na 35. místě v žebříčku ATP, získal titul v Umagu z pozice lucky-looser. La US Open měl senzační jízdu, dostal se do čtvrtfinále, kde ho porazil Nadal, na cestě porazil je Dimitrov a Goffin.

Nejlepším letošním výkonem 44. Karena Chačanova bylo semifinále v Halle, ale také osmifinále na Roland Garros, kde porazil Berdycha a Isnera. Denis Shapovalov, 49, také letos dosáhl pozoruhodných výsledků a dosáhl na Canadian Masters v semifinále po vítězstvích s Del Potrem a Nadalem || | 574 , in vreme ce la US Open a ajuns in optimi, pe parcurs porazil Tsongu.

chorvatština Borna Coric, nachází se na 51,a vyhrál letošní turnaj v Casablance a na US Open dokázalo vyřadit Alexandra Zvereva. Coric také vyhrál nad Andym Murrayem, získal na Masters na antuce v Madridu, ale a Dominic Thiem na Miami Hard Masters. Američan Jared Donaldson, hodnoceno 54, na začátku roku porazilo Milose Raonic, od té doby už nic působivého vítězství

Dosáhli jsme Jihokorejce Hyeon Chung, na 55. místě v žebříčku ATP, jeho nejvyšší výkon představuje vítězství vyzyvatele z Maui. Můžeme také přidat odstranění Davida Goffina z kanadských mistrů, ale také odstranění Gaela Monfilse a Alexandra Zvereva, venite pe zgura. In fine, Daniil Medveděv, dne 63, porazil Dimitrova ve Washingtonu a Wawrinku ve Wimbledonu.

Trei jucatori favoriti la castigarea turneului

Vzhledem k tomu, že losování nebylo provedeno pro NEXT ATP Žánrový turnaj, žádná sázková kancelář nevypsala žádné jiné kurzy než na vítěze turnaje. Na tento dům online 3 Rusové, Medveděv, Chačanov a Rublev, mají kurz 5,00, že se prosadí. Následují Shapovalov s podílem 5,5, Coric a Chung, oba s podílem 7,00. Ve velké vzdálenosti je Donaldson s hodnocením 12,0, určitě ten, kdo odjede s poslední šancí, je italský držitel divoké karty. V tuto chvíli je nejlepší italský hráč v žebříčku dvouhry ATP na 120. místě. Pokud bychom měli sledovat letošní výkony, viděli bychom jako vítěze Shapovalova nebo Coriče. || 614