Cele mai comune greseli la pariuri sportive (si solutia)Tyto chyby nedělají jen začátečníci sportovního sázení, ale platí to i pro sázkaře, kteří již mají se sázením dlouhou praxi. Osobně sázím již více než 10 let a aktivně se tomuto oboru věnuji zhruba stejně dlouho a přesto čas od času dělám chyby, které si uvědomím ještě před podáním sázky, ale pod určitými impulsy se přesto rozhodnu sázet tímto způsobem.

Před výčtem chyb a řešení první rada, kterou každému doporučuji, je sázet zodpovědně a udržet si tuto činnost zábavnou. Stejně jako platím za hodinu kulečníku, za hodinu fotbalu, za sudé pivo, stejně platím za adrenalin sportovního sázení. Zejména když sledujete důležitý zápas, kolikrát jste měli pocit, že ten zápas sledujete marně, pokud jste nevsadili alespoň jednu? V mém případě mnohokrát a jsem přesvědčen, stejně jako ve vašem případě.
 
Když se však vrátím k výše uvedeným korelacím, neslyšel jsem, že by někdo přišel o všechny své kulečníkové úspory, o všechny své peníze za hodinu fotbalu s přáteli nebo o pivo. Mluvíme o značných ztrátách a ne o tom, že jsem vypil 10 piv místo jednoho, kolik jsem si mohl dovolit na konci měsíce. U sportovních sázek a kasina jsem toho ale slyšel ještě víc, potkal jsem lidi, kteří během velmi krátké doby přišli o všechny naspořené peníze, v horším případě o všechny peníze, které ani neměli a půjčili si je. Už teď nemluvíme o zábavě a v této situaci se doporučuje obrátit se na specializovanou pomoc.

Vyvarování se určitých chyb, ale také disciplinovanost hráče vám může pomoci nejen udržet si tuto činnost jako koníčka, ale také zvýšit své šance na přivýdělek.

Sázky nejsou ziskové pro vás, sázející, ale ziskové pro sázkové kanceláře

Typy sázek a možnosti sázek se den ode dne vyvíjejí. Nabídka sázkových kanceláří je stále bohatší, což nám jako sázkařům může být ku prospěchu, ovšem pouze v případě, že se nenecháme zlákat nastraženými nástrahami. Pokušení existují všude, ale musíme vědět, jak se jim vyhnout
 

Pokušení č. 1: Kombinované sázky. Dnes jsem se opravdu trefil!


Říkám tomu pokušení a ne omyl, jak jsem psal v nadpisu článku, protože sám o sobě to omyl není. Kombinované sázky mohou být někdy dobrou volbou, ale v určitých mezích. Za těmito hranicemi se pokušení zhmotňuje v omylu.

Zavolejme na paměť a vzpomeňme si, kdy jsme naposledy doufali, že dosáhneme cíle s investicí pouhých 10 lei. Nebo 100 lei, nezáleží na částce, pokud jde o částku, kterou si můžete dovolit prohrát, ale na samotné myšlence sázky.

Nebylo to těžké, že? Většina by asi odpověděla včerejškem, jiní dneškem nebo v nejhorším případě o víkendu, kdy byly etapy ve všech důležitých šampionátech a my jsme si mysleli, že těch kurzů 1,05, sečteno, je nakonec sestaveno z pěkného kurzu. || 540

Nu o sa uit niciodata momentele cand plecam la agentia de pariuri de la coltul blocului si ma intorceam cu portofelul la un pas sa crape de la interminabilul bilet combinat, care in 99% din cazuri in scurt timp devenea mototol in cosul de gunoi.

Am trecut de la agentiile de cartier si m-am reprofilat catre online sázkové kanceláře. V jiném prostředí, větším pokušení, se chyba opakovala. Rozhodl jsem se tedy sázet stále více na jednotlivé sázky a jen zřídka zkoušet štěstí s kombinovaným tiketem ne více než 3 výběry.

Doporučuji, abyste se co nejvíce vyhýbali hraní kombinovaných sázek, a to z následujících důvodů:

Vyšší kurzy znamenají vyšší riziko

Čím více výběrů na tiketu máte, tím větší je šance, že se objeví neočekávaný výsledek a naruší vaše výpočty. Pouze jeden ztracený výběr se rovná ztrátě celého tiketu.

Bookmakeři vás mohou omezit

I když absurdně předpokládáme, že jste takový kombinovaný tiket vyhráli, je velmi pravděpodobné, že vás sázková kancelář omezí. Jinými slovy, stanoví ziskový strop, hranici zisku, kterou nebudete moci překročit. Bookmakeři jsou alergičtí na neustále vyhrávající sázkaře.
 

Pokušení č. 2: Použijte funkci výběru peněz. Mám sázky pod kontrolou!


Většina sázkových kanceláří zavedla tuto možnost, která vám teoreticky dává možnost mít své sázky pod kontrolou. Pro ty, kteří nevědí - sázíte na určitou událost, a pokud si během zápasu uvědomíte, že sázka nejde správným směrem, můžete požádat o uzavření sázky a dostanete zpět část původní sázky

In realitate lucrurile sunt simple: miza integrala nu o vei mai primi niciodata. Cu cat este mai evident ca meciul se indreapta intr-o directie gresita pentru pariul tau, cu atat casa de pariuri iti va oferi inapoi o parte mai mica din miza ta initiala. Astfel ca, ori inchizi pariul prea devreme si lucrurile se redreseaza si iesi in pierdere in final, ori il inchizi cand e absolut evident si deja optiuna probabil deja nu mai este disponibila sau daca este disponibila suma pe care ti-o ofera inapoi este una nesemnificativa.

Pokud by možnost cash out skutečně nabízela kontrolu sázejícímu, věřte, že všechny sázkové kanceláře by to už dávno vzdaly. Nezneužívejte tedy této možnosti a používejte ji s mírou. Možná pouze tehdy, když jste vsadili na chybu a chcete ji opravit.
 

Pokušení č. 3: Vsaďte si na svůj oblíbený tým. Znám tým ze všech úhlů, nemůžu prohrát!


Poté, co jsem tuto chybu udělal nesčetněkrát, jsem byl uzdraven. Trvalo mi dlouho, než jsem se přesvědčil, že není dobrý nápad sázet na můj oblíbený tým a implicitně na spoustu peněz vyhozených oknem.

Důvod je jednoduchý – když sázíte na svůj oblíbený tým, sázíte celým svým srdcem. Situace, ve kterých stránka a oblíbený tým vyhrají, jsou relativně malé. Jinak může dojít k následujícím situacím:
 
  • vyhrát sázením na oblíbený tým, ale oblíbený tým zaznamenat záporný výsledek. Sázíte proti svému oblíbenému týmu, takže ohrozíte radost z toho, že vidíte svůj oblíbený tým při práci. Zde je návod, jak můžete vyhrát a prohrát zároveň!
 
  • prohrát sázením na svůj oblíbený tým. Váš oblíbený tým zaznamená negativní výsledek a vy sázíte na pozitivní výsledek. Další situace, kdy vyhráváte a prohráváte zároveň.

Přátelský tip ode mě by byl nikdy nevsadit na svůj oblíbený tým. Užijte si fotbal, adrenalin už máte zajištěný, protože jste horlivým příznivcem tohoto týmu, nemusíte si kupovat adrenalinové sázení.

Úvaha škodlivá pro vás, sázkaře, ale zisková pro sázkové kanceláře

Uvažování je řada úsudků / argumentů, které nakonec vedou k závěru. Dávejte pozor, jaké argumenty volíte, jinak bude závěr chybný. Způsob, jakým přemýšlíme, ovlivňuje absolutně všechny naše činy, nejen sázení. V sázení, stejně jako v jiných oblastech života, vede nesprávná úvaha ke ztrátám.


Mylná představa č. 1: Podívejte se na peníze – žádné další peníze. Dnes jsem vyhrál, zítra budu hrát s jejich penězi!


Tuto větu jsem slyšel nesčetněkrát – vyhrál jsem, další sázku jsem vsadil za jejich peníze! Už nic špatného.

Pěstovat si ve své mysli uvažování, že nemáte co ztratit, není zásadně špatný princip, ale může snadno sklouznout do oblasti, kde změní schopnost analyzovat. Když nemám co ztratit, proč mačkat mozek hledáním informací na bezpočtu webů? Sázím tedy pod tímto popudem a v tomto duševním rozpoložení, ve kterém jsem smířen s myšlenkou, že nemám co ztratit. Vzdálenost od „nemám co ztratit“ k zvyknutí si na myšlenku, že peníze jsou stejně ztraceny, je velmi krátká. A Hádej co? Nakonec prohrajete. A ne, nepřišel jsi o jejich peníze, ale o svůj původní podíl. Pokud vsadím 100 lei na kurz 2 a hrubá výhra byla 200 lei, neznamená to, že když vsadím 200 lei na další sázku, sázím z jejich peněz. Ne, vaše sázka je stále v sázce. A i kdybych ze zisku 200 lei vsadil pouze 100, moje počáteční investice zůstala nedotčena, neznamená to, že jsem vsadil z jejich peněz. Omyl, vyhrál jsem je, pořád jsou to moje peníze. Dalším krokem je pečlivě zvážit možnosti zvýšení mých příjmů nebo bezpečnou možnost požádat o výběr.

Doporučuje se však, abyste si při vkladu a zahájení sázení stanovili výplatní limit, kterého chcete dosáhnout. Jinak budete chtít víc a víc a peníze nevyhnutelně skončí zpět u sázkové kanceláře.
 

Špatná úvaha č. 2: Zdvojnásobte vklad, dokud nevyhrajete. Nemohu prohrát!


Jednou z nejoblíbenějších sázkových strategií je zdvojnásobení sázky po vysoké sázce, dokud nevyhrajete. Jedná se o originální strategii vytvořenou pro hru rulety a později vypůjčenou ze sportovních sázek. Tento systém však na své cestě naráží na překážky a nakonec má velkou šanci proměnit se z krásného snu o krásném zisku v noční můru neustálé ztráty. Zde je důvod:

Sázky rostou exponenciálně z jedné sázky na druhou

Pokud je první sázka 100 lei, druhá sázka musí být 200 lei, třetí 400 lei, čtvrtá 800 lei a tak dále. V určitém okamžiku vám mohou docházet peníze. Již při páté sázce by sázka činila 1600 lei a nevidím nic absurdního na ztrátě 5 po sobě jdoucích sázek, nebo dokonce více, z toho prostého důvodu, že takovou strategii zkoušíte pouze s konzistentními kurzy a jste přesvědčeni, že nakonec ne, můžeš prohrát. Ano, můžete prohrát. Možná se to X, na kterém ještě zkoušíte štěstí ze začátku šampionátu na Dinamu, příliš brzy nestane. Můžete si dovolit prohrát 5 nebo více po sobě jdoucích sázek? Mnozí si nemohli dovolit vzdát se po 3–4 sázkách a ztráta je již značná.

Bookmakeři vás dříve nebo později omezí

Věřte, že neexistuje žádná sázková kancelář, která by vás neomezovala. Ani slavný Pinnacle nebude v slzách sledovat, jak jsou taktně bombardováni a budou stát s rukama na prsou. Možná vás omezí méně než ostatní sázkové kanceláře, ale stále vás omezí.
Sázení zahrnuje riziko a toto riziko často vede ke ztrátě. Přijměte prohru a nesnažte se „hrát na jistotu“ zdvojnásobením vkladů na další sázku, protože toto kolo bylo vynalezeno již dávno. Pokud patříte mezi ty, kteří se domnívají, že díky této strategii našli v systému chybu, jste na velkém omylu. Prohra je součástí hry, v době, kdy umístíte svou první sázku, již využíváte šanci prohrát. Utřete si slzy a jděte dál, nezdvojujte se donekonečna v naději, že to jednou provždy trefíte, protože se najednou ocitnete na zatraceném minovém poli, kde se považujete za nadřazené bookmakerům. Nebo by tato "soutěž" neměla existovat, sázení je jen způsob, jak si nabít volný čas, zábavu, ne závody se sázkovými kancelářemi.
 

Špatná úvaha č. 3: vždy nabízí bonusy, je to nejlepší sázková kancelář. Oare?


Uvítací nabídka je taková, jak název napovídá. Ale nemusí to být zásadní aspekt vašeho rozhodnutí vsadit si na toho či onoho bookmakera. Kolik z těch, kteří obdrží uvítací bonus, se skutečně rozhodne vyhrát? Porazte na 0, říkám vám…

Užijte si uvítací bonus k účelu, pro který byl vytvořen. Totiž platformu otestujte, přesvědčte se, že vám nabízí to, co hledáte. Kurzy, nabídka, přenosy, technické vlastnosti a tak dále – otestujte je s tímto bonusem a poté se rozhodněte, zda s danou sázkovou kanceláří pokračovat či nikoli. Uvítací bonus by neměl být považován za zdroj výdělku.

Sázková kancelář vám jednoduše dá zdraví k testování služeb – jakousi zkušební verzi. Sázíte, testujete a nakonec ztratíte bonus. Ale to není podstatné, podstatné je, zda vsadíte bonusové peníze nebo ne na schopnost dané sázkové kanceláře pokrýt vaše potřeby.

Realizaci bonusu ve skutečných výhrách maří sázkové podmínky kladené sázkovými kancelářemi. Většina online sázkových kanceláří v Česká republika a nejen to, má absurdní provozní podmínky. Vsaďte 5krát částku haléře plus částku počátečního vkladu s kurzem alespoň 1,50. Buďme vážní, šance jsou extrémně nízké. Testoval jsem všechny bonusy nabízené legálními online sázkovými kancelářemi v Česká republika a hádejte co, z žádného jsem nevystoupil. Radím vám tedy, abyste si sázkovou kancelář nevybírali ani tak podle bonusů a akcí, ale podle aspektů, které vás skutečně zajímají. Využijte však bonus a vyzkoušejte služby.
 
Netvrdím, že jsem našel klíč k úspěchu v sázení, ale tvrdím, že jsem měl dost kontaktů s tímto oborem, abych dokázal přijít na to, co je špatně a co ne. Výše jsem uvedl pouze malou část toho, co považuji za běžné chyby. Jsem si jistý, že toho hodně vynechali a pravděpodobně je zahrnu do pozdějšího příspěvku.

Jedním z principů, na kterém byly tyto stránky vytvořeny, je pomoci sázkařům vyvarovat se opakování stejných chyb, jaké jsme udělali my. Vyzývám vás tedy, sázející, abyste své názory vyjádřili zveřejněním na blogu (mimochodem, blog na Intelbetu může mít kdokoli, všichni jste vítáni!), nebo zanecháním recenze u online sázkové kanceláře, na kterou jste si vsadili. . Možná existují aspekty, které vás znepokojily u určité sázkové kanceláře, u které jste hráli – sdílejte to s ostatními, aby neopakovali stejnou chybu, jakou jste udělali vy. Možná máte naopak slova chvály pro bookmakera. Zapojte se!
 

Hlasujte pro online sázkovou kancelář, na kterou sázíte, a zanechte recenzi zde >>>