Nejlepší sloty NetEnt v roce 2020

Za více než 20 let v oboru společnost NetEnt nikdy nezklamala, když došlo ke hře. Od námětu až po grafiku nasadil švédský výrobce vždy vysokou laťku. Nebyli jsme tedy překvapeni, když v roce 2020 přišel s fenomenálními automaty, které by měl vyzkoušet každý kasinový hráč. Tři z nich na nás udělaly velký dojem a zařadily se do našeho seznamu nejlepších her na NetEnt v roce 2020.

Rage of the Seas

Rage of the Seas je pirátský slot, spuštěný od NetEnt v srpnu 2020, uspořádané na 5 válcích a 4 řadách, s maximálním počtem 5488 výherních linií. Nějak si "vypůjčuje" prvky z několika inscenací souvisejících s tímto tématem, ale rozhodně má jedinečný přístup, zejména co se týče soundtracku a hratelnosti.

Jak byl NetEnt v minulosti zvyklý, grafika a efekty jsou nesporné kvality. Ale kromě zábavy chce každý hráč online automatů vyhrát. Jak tedy začít nárokovat Rage of the Seas? Hlavní hra začíná s 1024 výherními liniemi, a když se válec rozšíří, výsledkem je 1792 výherních linií. Pokud existují dva rozšířené válce, pak možný počet výherních linií dosáhne 3136. Tři rozšířené válce zaručují 5488 možných směrů sázek. Minimální sázka v Rage of the Seas je 1 Kč, zatímco maximální sázka je 2 000 Kč.

Speciální funkce Boost se spustí, když symbol Boost přistane na válcích 2, 3 a 4. Válec se rozšíří o 7 řádků, aktivující 4 zatočení funkcí, s další náhodnou funkcí. Ve hře Rage of the Seas je 5 takových funkcí:

  • Multiplikátor
  • Stacked Wild
  • Spreading Wild
  • Hlavní upgrade navijáku
  • Menší upgrade kotouče

Můžete také projít speciální funkcí roztočení zdarma, která vám poskytne počet roztočení zdarma v porovnání s počtem symbolů Scatter (5, 8 nebo 12 roztočení) . Zatočení zdarma se spouštějí také tehdy, když se během normálních zatočení nebo zatočení funkcí na válcích 2, 3 a 4 nasbírají 3 symboly Boost, když se válce rozšiřují. || English 550

Precum vezi, nu este chiar cel mai usor de inteles slot existent pe piata, dar tocmai acesta este farmecul. Nu vorbim de un joc intins pe 5 role si 3 randuri, cu o poveste simpla.

Pokud chcete být uchváceni vzrušujícím pirátským automatem, můžete vyzkoušet Rage of the Seas v jednom z nejlepších online kasin v Česká republika, Betano.

Zaregistrujte se nyní na Betano! || 556

Street Fighter II: The World Warrior

V květnu 2020 oslovil NetEnt nostalgii všech arkádových hráčů, kteří vyrostli se Street Fighterem. A tak spustili automat Street Fighter II: The World Warrior, který vás zavede po celém světě a stanete se tím nejlepším bojovníkem. Minimální sázka je stanovena na 1 Kča maximální sázka je stanovena na 3 500 Kč. Street Fighter II však zaujme svou jedinečnou hratelností, která vás okamžitě uchvátí. Místo toho si na začátku hry vyberete bojovníka a doba v hlavní hře může zahrnovat několik roztočení. Na výběr je 8 postav: Ryu, Ken, E. Honda, Chun Li, Blanka, Zangief, Guile a Dhalsim. A to není vše, protože ve funkci Free Spins Beat the Boss se objevují 4 další antagonistické postavy: Balrog, Vega, Sagat a M. Bison – Porazte svého soupeře snížením bodů zdraví. Můžete to udělat kombinací symbolu vítězství nebo porážky zvolené postavy. Pokud vyhrajete, pokračujte v porážce "šéfa", což jsou ve skutečnosti 4. Pro každou ze 4 úrovní máte jiný násobitel, vzestupně. Pokud vás soupeř porazí v hlavní hře, použijte funkci „útěchy“ Bonusové hry Car Smash, abyste zničili auto a nasbírali 5–15násobek vkladu.

Slotul se joaca avand clustere de simboluri, ceea ce inseamna ca nu exista linii de plata. In schimb, atunci cand porneste jocul, iti alegi un luptator, iar bataia din jocul principal poate include mai multe invartiri. Sunt 8 personaje din care poti selecta: Ryu, Ken, E.Honda, Chun Li, Blanka, Zangief, Guile si Dhalsim. Iar asta nu e tot, fiindca la functia Beat the Boss Free Spins mai apar alte 4 personaje antagoniste: Balrog, Vega, Sagat si M. Bison.

Actiunea are loc ca in jocul arcade, iar scopul ramane acelasi - a-ti invinge adversarul prin scaderea punctelor de sanatate. Poti face acest lucru prin combinatii ale simbolului Victory sau Defeat ale personajului ales de tine. Daca invingi, atunci treci sa bati si “boss-ul”, care sunt de fapt 4. Ai un multiplicator diferit, crescator, pentru fiecare dintre cele 4 niveluri. In cazul in care esti invins de adversar la jocul principal, accesezi functia de “consolare” Car Smash Bonus Game pentru a distruge o masina si a incasa un premiu de 5-15x miza. 

Street Fighter II je k dispozici také na Unibetu, kde můžete využít 100% uvítací bonus až do 1 000 Kč+ 100 roztočení zdarma!

Zaregistrujte se nyní || Unibet! Případná vášeň pro „královský“ sport však zvedne úroveň vaší zábavy. Skandinávský výrobce her uvedl na trh Super Striker v dubnu 2020 a zajistil RTP 96,04 %. Jedná se o hru uspořádanou na 3 válcích a 3 řadách s 5 pevnými výherními liniemi. Symbol Golden Scatter kdekoli na válcích vám takovou výhru přináší během hlavní hry. Minimální sázka, kterou můžete použít, je 0,50 Kč, zatímco maximální sázka je stanovena na 375 Kč. Tři symboly fotbalového rozptylu nebo jeden symbol zlatého rozptylu a dva symboly fotbalového rozptylu spouštějí speciální funkci roztočení zdarma. Máte hru s 5 úrovněmi a násobitelem, který se zvyšuje s každou úrovní, až do maxima x10. Poprvé získáte 3 zatočení zdarma, ale toto číslo se pro každý Zlatý Scatter resetuje. Každý Golden Scatter zůstává připojen, a když se obrazovka zaplní takovými symboly, postoupíte na další úroveň. || Česky 574

Super Striker

Nu-ti face griji, nu trebuie sa ai neaparat cunostinte de fotbal pentru a te juca Super Striker, de NetEnt! Totusi, eventuala pasiune pentru sportul “rege” iti va ridica nivelul distractiei. Producatorul de jocuri scandinav a lansat pe piata Super Striker in aprilie 2020, asigurandu-i un RTP de 96.04%. Este un joc dispus pe 3 role si 3 randuri, cu 5 linii fixe de plata.

Fii chiar tu “Balonul de Aur” pentru un castig de 10x sau 20x miza folosita! Un simbol Golden Scatter oriunde pe role iti aduce un astfel de castig in timpul jocului principal. Miza minima pe care o poti folosi este de 0.50 Kč, in timp ce pariul maxim e setat la 375 Kč. Trei simboluri Football Scatter sau un simbol Golden Scatter si doua simboluri Football Scatter declanseaza functia speciala Free Spins. Ai un joc cu 5 niveluri si un multiplicator care creste cu fiecare nivel, pana la maximum x10. Primesti, pentru inceput, 3 rotiri gratuite, insa acest numar se reseteaza la fiecare Golden Scatter aparut. Fiecare Golden Scatter ramane atasat, iar atunci cand ecranul se umple de astfel de simboluri, treci la nivelul urmator.

Super Striker este un joc recreativ si extrem de interesant. Il poti juca la primul cazino 100% romanesc, Vlad Cazino!

Zaregistrujte se nyní v kasinu Vlad!