Celta Vigo - Krasnodar, Rusové budou mít těžký zápas ve Španělsku!

Celta Vigo

thumb_58c12162a12de_1489052002.jpg
Se intoarce in fotbalul european dupa zece sezoane de absenta si se transforma intr-o echipa de temut, in ciuda formei lor destul de slabe din campionatul intern. Au terminat pe 2 in grupa lor in spatele celor de la Ajax, dar a reusit sa invinga Sahtior-ul si sa avanseze in aceasta competitie (0-2).

Celkový vzorec není nijak zvlášť zdravý. Z posledních 9 odehraných zápasů ve všech soutěžích vyhráli pouze dva, 3 remízy a 4 porážky. Nejbolestnější a nedávná porážka přišla proti Barceloně (5:0) na Camp Nou.

Krasnodar

thumb_58c1211fdb307_1489051935.jpg
Má za sebou několik pravidelných účastí v této soutěži a mají nějaké zkušenosti s hraním v každé z posledních dvou sezón. Sem se však nikdy nedostali a to lze považovat za úspěšnou sezonu v zahraničí.

Totéž nelze říci vnitřně. Remizovali doma se Spartakem Moskva (2-2) a z posledních 10 zápasů získali 4 vítězství, 5 remíz a porážku, což je řadí na 4. místo na ruském šampionátu. Výhra proti Turkům na hřišti Fenerbahce v posledním kole byla pro všechny překvapením, ale zasloužila si ji. Mimo domov pro ně bude velmi těžké vyhrát. Vyhráli pouze dva z posledních 14 zápasů odehraných ve všech soutěžích, 8 remíz a 4 porážky.

Departe de casa, le va fi foarte greu sa obtina victoria. Acestia au castigat doar doua din ultimele 14 partide jucate in toate competitiile, 8 egaluri si 4 infrangeri.

Naštěstí pro ně není Celta ve svých domácích zápasech v nejlepší formě, v posledních 5 odehraných zápasech získala vítězství, porážku a 3 remízy, což dokazuje, že je těžké ji porazit.


Tip: Vítězství Celta Vigo @ 1,65