CFR Cluj - Astra Giurgiu, těžký zápas na začátku víkendu

CFR a pierdut in prima etapa a playoff-ului pe National Arena cu FCSB, 2-0, in ciuda unui meci bun, in care a avut mai multe sanse de a deschide scorul. Neatentia in defensiva pe final de meci le-a fost fatala ardelenilor, care nu trebuie sa mai repete greselile si in acest meci cu campioana Astra.

Giurgiu doma remizoval s Craiovou, skóre 0:0, po převážně kontrolovaném zápase, když zastavil sérii 8 vyhraných zápasů v 1. lize, podařil se jim zázračný návrat ze dna tabulky a vstup do play-off se skutečným šance na nový titul. S pravděpodobně nejlepším hráčem 1. ligy ve velmi dobré kondici, Constantinem Budescuem, a s trenérem Mariusem Sumudicou, který se vrací k lepším citům vůči vedení, se zdá, že Astra byla znovuzrozena a v tomto play off má těžké slovo.

Stejně jako v první fázi, kdy jsme měli velmi vyrovnané zápasy, s opatrnými týmy, které opravdu chtěly začít bez porážky, jsem vsadil na velmi dobré založení CFR v čele s Vasile Miriutou a na mírně defenzivní taktiku, na které bude zobrazí Sumudica, který opravdu nebude chtít tuto hru prohrát. Astra zažila epizodu noční můry v pravidelné sezóně, když utrpěla ostudnou porážku v Kluži 5:1 v jednom z nejhorších zápasů za poslední roky. Teď je to ale jinak, konkurence se hodně přiostřila, a i když jsou zápasy kvalitní, góly chybí.

Tip: Méně než 2,5 gólu @ 1,60 Fortune