CFR Cluj - FC Randers: sázkové kurzy a statistiky

CFR Cluj bude hrát s FC Randers ve druhé fázi skupiny D Evropské konferenční ligy, "Dr. Constantin Rădulescu" z Cluj Napoca. Utkání se uskuteční ve čtvrtek 30. září 2021 v 19:45, živě jej bude vysílat Pro X a bude jej řídit Davide Massa z Itálie.

CFR Cluj potřebuje 3 body v zápase s Dány

CFR Cluj začal porážkou ve skupině D Evropská konferenční liga, byl poražen se skóre 1-0 v ČR FK Jablonec. Branku vstřelil v 52. minutě z penalty Václav Pilař, vyloučený Mário Camora. Tým trénovaný Danem Petrescu vyhrál se spoustou šancí v poslední fázi Ligy 1 1:0 v Aradu, přičemž UTA (Alexandru Chipciu 27) jednoznačně dominovali domácí. Nakonec bylo důležité, že „bílé třešně“ vybojovaly 3 body, že mají na kontě 9 vítězství v 10 etapách a jsou lídry v 1. lize. Hlavním cílem „železničářů“ však je projít skupinové fázi Evropské konferenční ligy, takže se zdá, že hráči jsou odhodlaní zmobilizovat se a vyhrát zápas s FC Randers. Transylvánci dosud hráli v evropských pohárech pouze s jedním týmem z Dánska, FC Kodaň, v sezóně 2009-2010 ve skupině K Evropské ligy, oba týmy vyhrály doma 2:0.

Echipa probabilă CFR Cluj (4-3-3): Bălgrădean - Manea, Burcă, Bouhenna, Fl. Ştefan - Culio, Bordeianu, Păun-Alexandru - C. Deac, V. Costache, Petrila . Trenér: Dan Petrescu.

FC Randers vstřelil 2 góly v zápase proti Nizozemcům

FC Randers bojoval o místo s Galatasaray İstanbul skupiny Evropská liga, ale "Cimbom" vyhrál s celkovým skóre 3-2. Dosažení skupiny D Evropské konferenční ligy, remíza Thomase Thomasberga 1:1 doma s Cepheus Park Randers, 1:1 s AZ Alkmaar Simon Piesinger 27, Simon Graves Jensen 68 - Jordy Class 24, Vangelis Pavlidis 35), tým zvažovaný vážní bookmakeři že skončí první. "Koně" prohráli v poslední fázi dánské Superligy 1:0 na hřišti prvního FC Midtjylland a jsou po 10 odehraných etapách na 4. místě žebříčku. FC Randers nikdy nehrál v evropských pohárech s rumunským týmem. Bookmakeři stále vidí Dány s poslední šancí projít skupinovou fází, ale pokud by získali 1 bod s AZ Alkmaar, mohli by také nechat Cluj neporaženi. || English: 593

Pravděpodobný tým FC Randers (4-4-1-1): Carlgren – Kallesøe, Piesinger, Graves, Kopplin - Kehinde, Johnsen, Lauenborg, Ankersen - Hammershøy-Mistrati - Kamara. Trenér: Thomas Thomasberg.

CFR Cluj - FC Randers - informace a statistiky

  • Tým vedený Danem Petrescuem je na prvním místě v 1. lize s náskokem 6 bodů před FC Botoşani
  • "Alb-vişinii" uhrál v 9 odehraných zápasech pouze jednu remízu tuto sezónu v Evropě
  • Transylvánci mají kurz 2,30 na Betano sázková kancelář že se ve skupině D umístí na 1.-2. místě
  • "Feroviarii" bude hrát v příštím kole doma s AZ Alkmaar, 21. října 2021
  • Cluj inkasovala alespoň 1 gól v 8 z 9 zápasů odehraných v této sezóně v Evropě | || 635
  • Tým Thomase Thomasberga je na 4. místě v dánské Superlize od 7p vedoucího týmu FC Midtjylland
  • "Bílá- the blues "nezvítězili v posledních 5 zápasech Evropského poháru
  • Dánové mají v Betano kurz 4,00, že budou umístěni na 1-2 ve skupině D
  • " Koně "bude hrát v příštím kole venku s FK Jablonec, 21. října 2021
  • RFC mělo výsledky pouze GG ve 4 zápasech hraných v této sezóně v Evropě

Dan Petrescu: " Neviděl jsem tolik zápasů Setkáváme se se soupeřem, který pokud skončí v top 3, 4, 5 na dánském šampionátu, bude jedině dobrý, organizovaný a disciplinovaný.Mají rychlostní hráče, vždy mají řešení, mají silnější hráče z Německo a Švédsko. "Máme za sebou velmi těžký zápas, nejsme v příliš dobré formě. Viděli jsme to, stále je mnoho problémů, ale s pomocí veřejnosti doufám, že hráči překonají sami sebe. něco vymyslet." , abychom je dokázali maximálně motivovat a měli pozitivní výsledek, protože to moc potřebujeme. Víte, nebyl jsem pod takovým tlakem a myslím, že to bylo pro všechny lepší. Jsem přesvědčený, že to bude těžký zápas ze všech pohledů. Po zdravotní stránce je hodně problémů, čekám na pauzu a doufám, že dokážeme pracovat s hráči, kteří jsou a do reprezentací moc lidí nechodí. Pokud jsou všichni hráči po této přestávce platní, jsem si jistý, že uvidíte další CFR Cluj ".

CFR Cluj - FC Randers - tipy na sázky

CFR Cluj musí vyhrát dnešní zápas v Gruii s FC Randers, na hřišti dobře nasazený dánský tým, který také velmi tvrdě porazil Galatasaray v Evropské lize. Denis Alibc, Gabriel Debeljuh a Billel Omrani se vrátili do tréninku, ale očekává se, že nebudou startovat jako startující. Kapitán Mário Camora, který byl vyloučen v Jablonci nad Nisou a bude suspendován. Dan Petrescu studoval Dány a nejspíš si uvědomil, že s míčem bude muset hrát pouze pěšky, protože výška soupeřů je od 185 cm výše, stopeři Simon Piesinger a Simon Graves mají 192 cm, respektive 191 cm. "Železniční" skupina je přístupná, ale na papíře byli favority i s FK Jablonec... Navíc rumunský fotbal není nic v Evropě, naše týmy v posledních letech vyřazují KF Shkëndija, Locomotive Tbilisi, KF Laçi, Shakhter Karagandy , atd. Věřím však hráčům, že se zmobilizují, a Danu Petrescuovi, že udělá maximum, aby Dány porazil. Na závěr vsadím "1 sólistu" a nemůžu se dočkat, až budu zápas sledovat na Pro X.

Evropská konferenční liga - Skupina D

1

FK Jablonec

1

1

0

0

1-0

3

2

AZ Alkmaar | || 853

1

0

1

0

2-2

1

3

FC Randers

1

0

1

0

2-2

1

4

CFR Cluj

1

0

0

1

0-1

0