CFR Cluj – Viitorul Constanta, souboj mezi Transylvánci a Dobrogeans!

CFR Cluj

thumb_58bc19adeff4d_1488722349.jpg
Má 40 bodů a je na čtvrtém místě a může se dostat do play off, i když tento zápas prohraje. Vasile Miriuta má všechny platné dávky pro tuto rozhodující hru. Spolu s Astrou Giurgiu lze „třešně“ považovat za jeden z nejzdatnějších týmů rumunského šampionátu se 3 vítězstvími v řadě. Při pohledu na duel s Viitorul Miriuta řekl, že CFR nemyslí na jiný výsledek než na vítězství, přestože lídr 1. ligy v této sezóně předváděl fotbal nejvyšší kvality.

Viitorul Constanta

thumb_58bc1a2d7c1fc_1488722477.jpg
S 51 body je lídrem 1. ligy a remíza jí dnes večer moc nepomáhá. Říkám to proto, že kdyby se teď body zmenšily na polovinu, play-off by začalo s 26 body, tolik, jako kdyby zápas v Kluži skončil remízou. Vítězství by pro Hagiho tým znamenalo bod navíc v play off. Nimely je nadále zraněná a je jedinou nedostupnou v táboře Dobrogea.

Jinými slovy, Gheorghe Hagi chtěl zmínit skutečnost, že „CFR Cluj je soupeř, který se těší respektu Viitorulu, protože v této sezóně je to jeden z nejlepších týmů, je silný, dokáže hodně skórovat a Viitorul má udělat velmi dobrý zápas a vrátit se domů s pozitivním výsledkem“.

 

Přímé schůzky:

V zápase na turné vyhrál Viitorul Constanta díky některým penaltám, které proměnili Iancu a Chitu, CFR nakonec snížil z handicapu díky Budovi. Pro Dobrogeu to byl druhý úspěch v řadě ve sporech s CFR a třetí za poslední čtyři střetnutí.. Nutno podotknout, že Viitorul Constanta vstřelil v každém z posledních čtyř sporů s týmem z Kluže přesně dva góly.

Pravděpodobné týmy:

CFR Cluj (4-4-2): Minca – Tiago Lopes, Larie, A. Muresan, Camora – Omrani, C Deac, Juan Carlos, Nouvier - Al. Paun, Bud

Viitorul (4-3-3): Ramniceanu – Benzar, Taru, K. Boli, Cr. Ganea - N. Rosu, Dr. Nedelcu, Purece - A. Chitu, Morar, Fl. Coman


Tip: Více než 2,5 gólu @ 2,30