Champions League revine in forta

Po létě se spoustou fotbalu, ve kterém jsme si užili překvapení EURO 2016 a začátek sezóny 2016/17 na všech silných evropských šampionátech, ve kterých jsme viděli všechny senzační přestupy gigantů v práci, je čas zaměřit se na skupiny Ligy mistrů.

Zdaleka nejdůležitějším a nejsázenějším zápasem prvního dne této soutěže je PSG vs Arsenal. Oba týmy doufají v rozběhnutý start, ve vítězství v prvním zápase, které zajistí dobrou morálku do dalších zápasů. Přestože jsou favority v této skupině se 2 relativně snadno porazitelnými soupeři (Basilej a Ludogorec), nemohou si tyto 2 týmy dovolit odpočívat hráčům nebo riskovat experimenty.

PSG nemá v Ligue 1 nejlepší vstup do sezony a s pouhými 7 body po prvních 4 etapách mu patří 7. místo v průběžném pořadí. Před začátkem sezóny ztratil PSG dvě hvězdy, Zlatan Ibrahimovič opouští Manchester United na smlouvu a David Luiz se vrací do klubu, kde se věnoval, Chelsea. S novým trenérem a pár kvalitními přestupy se PSG ještě nepřizpůsobilo novému stylu a bylo to vidět v posledních 2 zápasech šampionátu, kde prohrálo 3:1 s Monakem a skončilo remízou se St. Etienne 1-1. Maxwell, Pastore a Aurier si úterní večer nejsou jisti.

Hráči Arsenalu jsou po posledních výsledcích ligy velmi sebevědomí a poslední vítězství 2:1 proti Southamptonu bylo jako vzpruha morálky a dává jim velkou naději na pozitivní výsledek proti PSG.

Statistici :

  • Arsenal vstřelil alespoň 2 góly ve 3 z posledních 4 zápasů
  • PSG inkasovalo 4 góly v posledních 2 zápasech
  • bylo vstřeleno 14 gólů v posledních 4 zápasech odehraných Arsenalem
  • 15 gólů bylo vstřeleno v posledních 5 zápasech hraných PSG

Vzhledem k formě 2 týmů ze začátku sezóny a dosavadním statistikám uvedeným výše vám nabízíme několik možností sázení na tento zápas:
  1. Oba týmy skórují při 1,76
  2. Více než 2,5 gólu v zápase při 1,8
  3. Dvojitá šance: Vyrovnajte se nebo vyhrajte Arsenal s kurzem 1,86

PSG - pravděpodobný tým (4-3-3): Trapp; Meunier, Marquinhos, Silva, Kurzawa; Motta, Matuidi, Verratti; Moura, Cavani, Ben Arfa.

Arsenal - pravděpodobný tým (4-3-3): Čech; Bellerin, Mustafi, Koscielny, Monreal; Cazorla, Xhaka, Coquelin; Sánchez, Pérez, Ozil.