Liga mistrů a mistrovství – kurz 2,04

Sevilla – Leicester

58ad84ec5a5ea_1487766764.jpg

Sevilla bude v prvním zápase čtvrtfinále Ligy mistrů hostit Leicester.

Sevilla většinou dusila soupeře na vlastní půdě bez ohledu na jeho jméno. Leicester navíc neprožívá dobré časy a zdaleka není to, co na hřišti v minulé sezoně. Leicester s největší pravděpodobností nevydrží míč příliš dlouho a tým Jorge Sampaoli si vytvoří mnoho příležitostí. Spoléháme se tedy na velké množství rohů získaných Sevillou.

Foarte probabil, Leicester nu va fi capabila sa tina prea mult de minge, iar formatia lui Jorge Sampaoli isi va creea multe ocazii. Asadar mizam pe un numar mare de cornere obtinute de Sevilla.

Bristol City – Fulham

58ad84fbbf28a_1487766779.jpg

Hostitelský tým je nyní na 21. místě s celkovým počtem 32 bodů, pouhé dvě délky sestupu. Kvůli tomuto žebříčku je trenér Lee Johnson pod velkým tlakem a pokud v příštím období nedosáhne pozitivních výsledků, bude vyhozen.

Na druhou stranu, se 3 výhrami v posledních 4 fázích je hostující tým na 8. místě s celkovým počtem 49 bodů, 9 délek od play-off.

Pro Fulham nastane období, ve kterém se utká se silnými soupeři jako Preston, Cardiff, Leeds a pokusí se z tohoto zápasu vytěžit maximum.

Oba týmy potřebují body k dosažení svých cílů, takže očekáváme otevřenou konfrontaci.

Tipy:
Sevilla - Leicester -> přes 5,5 rohů @ 1,49 || | 548
Bristol City - Fulham --> peste 2 goluri asiatic @ 1.37