Liga mistrů a další - kurz 2,02

Manchester City - Monako

 
58ac489304d48_1487685779.jpg

Manchester City bude v prvním zápase osmifinále Ligy mistrů hostit Monako, což je pravděpodobně jeden z nejočekávanějších zápasů této fáze soutěže. Domácí se jasně těší na play off, ale Monako v letošní sezóně předvádělo dobrý fotbal s mnoha kvalitními hráči v ofenzivě. Vzhledem k tomu, že City prokázalo určité nedostatky v obraně inkasováním gólu v 10 z posledních 11 oficiálních domácích zápasů, vsadíme proti Francouzům minimálně na jednu změnu na stole.

Echipa gazda este data ca si favorita de catre bookmakeri, dar Monaco a aratat un fotbal bun in acest sezon cu multi jucatori de calitate in compartimentul ofensiv. Tinand cont de faptul ca City a aratat ceva carente in defensiva primind gol in 10 din ultimele 11 partide oficiale disputate ”acasa”, vom miza pe cel putin o modificare pe tabela in dreptul francezilor.
 

Štrasburk – prohlídky

 
58ac49403e550_1487685952.jpg

Domácí jsou na 6. místě se 40 body. Na druhou stranu hosté mají špatnou náladu. Je tedy poslední s pouhými 21 body ve vzdálenosti 7 délek od Auxerre, které je nad zónou sestupu.

De partea cealalta, echipa oaspete se afla intr-o situatie deloc placuta. Asadar ea ocupa ultima pozitie cu doar 21 de puncte la o distanta de 7 lungimi fata de Auxerre care se afla deasupra zonei de retrogradare.

Štrasburk je v této konfrontaci favorizován díky tomu, že hraje dobře před svými vlastními fanoušky. Je třeba poznamenat, že se střetávají nejúžasnější týmy v Ligue 2 a vzhledem k tomu, že oba týmy potřebují body, je nejlepší sázkou na góly.

Tipy:
Manchester City - Monako -> Monako pro registraci @ 1,45
Štrasburk - Zájezdy -> více než 1,5 gólu @ 1,39