Chelsea - Southampton

Po překvapivé domácí porážce před 4 etapami ve společnosti Crystal Palace , 1-2, Chelsea utrpěla další selhání v poslední fázi v derby na Old Trafford s United, skóre 2-0. Vzhledem k tomu, že Tottenham byl v Premier League od konce února, využil chybných kroků modrých a v tabulce se dostal na vzdálenost pouhých 4 bodů. Tlak je proto nyní stále více na bedrech lídra, pro kterého by ztráta titulu z tak velkého rozdílu byla synonymem katastrofy.

Southampton hraje v poslední době dobře venku, 3 výhry v posledních 4 venkovních zápasech, porážka nyní přichází ve 2 etapách na White Hart Lane, 2-1 pro Spurs. Trenér Saints Francouz Claude Puel se nebude moci spolehnout na obrannou tyč - Van Dijk, kterého sice stále trápí zranění kotníku, ale nemyslí si, že použije příliš defenzivní taktiku, ale zkusí to prohrát svou šanci odvážnou hrou. Ve skutečnosti Southampton neprohrál od roku 2013 na Bridge, remizoval 1:1 a vyhrál 1:3 v předchozích 2 zápasech hraných v roce 2015.

Chelsea ukázala nejistotu v obraně, v posledních 6 odehraných zápasech inkasovala gól, z toho 5 skončilo gólem na obou stranách. Tým Southampton se rozhodl útočit po křídlech, pokusy středem hřiště opět opouštěly křídla. Myslím, že nás čeká zápas s góly na obou stranách.

Tip: Označte oba @ 1,88 Unibet