Chile- Kolumbie bude zápas s mnoha góly

Letošní Copa America nebyl jedním z nejlépe organizovaných finálových turnajů, které jsme my měli možnost vidět doposud, ale mohli jsme vidět velmi dobré výkony některých špičkových týmů. Mám zde samozřejmě na mysli argentinského finalistu, kterého vzorně vede Leo Messi, ale také Chile, Kolumbii a dokonce Mexiko.

 

mělo katastrofální čtvrtfinále porážku v zápase s Chile, které prohráli 7:0. To je v podstatě hlavní důvod, proč se většina lidí v tomto zápase rozhodla vsadit na Chile.

 

A my jsme jim nemohli odporovat. Zdá se, že Sanchez, Vargas a Vidal spolu vycházejí velmi dobře a jejich tým je v tuto chvíli tak sehraný, že někteří věří, že pouze Argentina by měla sílu ho porazit. James Rodriguez a spol budou mít pravděpodobně jiný názor a budou spoléhat mimo jiné na absenci Vidala. na.

 

Columbia a inceput foarte bine turneul, insa dupa doua victorii, a fost invinsa de Costa Rica, iar in meciul din sferturi cu Peru a avut nevoie de lovituri de departajare pentru a merge mai departe.

 

Sázení

|| Čeština: 548

Trebuie sa stii ca nu exista prelungiri in meciurile de la Copa America, astfel ca, dupa 90 de minute, meciul va avansa direct la penalty-uri. Este greu de prezis care va fi rezultatul final, astfel ca o solutie mai buna ar fi sa te axezi pe golurile marcate. Cel mai probabil, vor fi marcate peste 2.5 goluri, iar daca pariezi pe acest lucru, NetBet vám dává kurz 2,15.