Chindia Târgovişte - FCSB: sázkové kurzy a statistiky

Poslední zápas 9. kolo od základní část ligy 1 se odehraje v pondělí 2. listopadu 2020 na stadionu „Marin Anastasovici“ v Giurgiu, kde se nachází Chindia Târgovişte a FCSB Football Club budou čelit sobě. Utkání začne ve 21:00 a živě jej můžete sledovat na Telekom Sport 1c, Digi Sport 1 a Look Sport.

Chindia Târgovişte bude hrát domácí zápasy v Giurgiu

Chindia Târgovişte bude již nebude možné hrát v Ploiešti v zápasech v Liga 1 s Fotbal Club FCSB a Sepsi Sfântu Gheorghe, protože v "Ilie Oană" budou prováděny údržbové práce stadión. Vzhledem k tomu, že stadion "Eugen Popescu" v Târgovişte je v procesu rehabilitace, "červeno-modrí" se rozhodli hrát s FCSB a Sepsi OSK v Giurgiu na stadionu "Marin Anastasovici". Dâmboviţa byli neporaženi a bez gólu v posledních 3 zápasech hraných v 1. lize, ale prohráli v posledním kole venku 1:0 před FC UTA Arad (Denis Rusu 52). Tým, který trénuje Emil Săndoi, je s 11 body a 5 obdrženými brankami v 8 etapách na 8. místě a může se pochlubit 3. nejlepší obranou v základní části, po CFR Cluj a Universitatea Craiova.

Pravděpodobný tým Chindie Târgovişte: Aioani - C. Dinu, Piţian, Fomba, Ad. Ioniță - Neguț, Rață, Berisha, Yaméogo - D. Popa, D. Florea. Trenér: Emil Săndoi.

FCSB má 3 výhry v řadě v základní části ligy 1

Fotbalový klub FCSB vyhrál dne fáze 5:0 v utkání, které se odehrálo v Národní aréně v Bukurešti s FC Hermannstadt. Bylo to nejkategoričtější vítězství letošní sezóny pro „fecesebişti“, který vstřelil 5 gólů prostřednictvím Iuliana Cristea (3), Dennise Mana (11), Sergiu Buşe (32), Olimpiu Moruţana (34) a Florina Tănase (72). Bylo to nejvyšší skóre FCSB v této první části šampionátu. Jsou ve výborné formě, protože před zápasem se Sibiu porazili Dinamo Bukurešť 3:2 a Academicu Clinceni 2:0. Tým, který trénuje Toni Petrea, je s 18 body na 2. místě a potřebuje v pondělí vyhrát s Dâmboviţou, aby zůstal 3 body od vedoucího týmu Craiova University. FCSB má také nejlepší útok v 1. lize, vstřelil 22 gólů v 8 fázích.

Pravděpodobný tým FCSB: A. Vlad - Creţu, I. Cristea, G. Miron, Panțâru - Vână, Olaru, Fl. Tănase - Muž, Sg. Bush, Morutan. Trenér: Toni Petrea.

Chindia Târgovişte - FCSB - informace a statistiky

  • Tým trénovaný Emilem Săndoi má nejslabší útok v Rumunské mistrovství
  • „Červení-modrí“ skórovali pokaždé v 1. lize v zápasech s FCSB
  • Dâmboviţa bude hrát v příštím kole venku s Universitatea Craiova , dne 06.11.2020
  • Târgoviştenii má 7 výsledků pod 2,5 gólu v 8 fázích ligy 1
  • Chindia Târgoviște nemá v posledních 8 zápasech hraných doma v 1. lize obdoby | || 711
  • Tým, který trénuje Toni Petrea, má nejlepší útok v 1. lize, vstřelil 22 gólů
  • "Červená- the blues "v posledních 3 fázích vstřelili 10 gólů s Dinamem, Academicou a Hermannstadtem
  • Bukurešť bude hrát v příštím kole doma s FC Botoșani, 07.11.2020
  • The bývalá Steaua nezaznamenala nerozhodný výsledek v prvních 8 fázích hraných v 1. lize
  • "Fecesebiştii" vstřelilo více než 1,5 gólu ve všech zápasech hraných v základní části

Chindia Târgovişte - FCSB - tipy na sázky

Tým s nejslabším útokem v 1. lize a tým s nejlepším útokem. V minulé sezóně byly vyrovnané zápasy jak v kole, Chindia - FCSB 2-1 (Daniel Florea 13 - Mihai Leca 30 vlastní gól, Harlem-Eddy Gnohéré 57), tak na oplátku FCSB - Chindia 1-1 (George Miron 13 - Filip Dangubic 90 + 1). Bývalá Steaua si klade za cíl vyhrát titul a pojede do Giurgiu vyhrát, zvláště když za lídrem Craiovské univerzity zaostává o 6 bodů. Licencované online sázkové kanceláře dávají obrovské šance na možný úspěch pro lidi z Dâmboviţa, ale je těžké uvěřit, že se jim podaří překvapení, zvláště když Man, Buş, Tănase jsou ve formě a Olaru se vrátí po 3 fázích pozastavení. Naše doporučení je vsadit, že FCSB povede o přestávce i na konci a že v zápase padnou alespoň 3 góly.