Údaje pro 4. kolo ligy 1

Nejvyrovnanějšími zápasy byly FC Botoșani - FC UTA Arad a Farul Constanța a Sepsi Sfântu Gheorghe, oba vyhráli hostitelé na hranici 2:1 (Petar Petkovski 61, Ervin Ongenda 73 penalt - Ioan Hora 90 + 2), respektive 1:0 (Jefté Betancor 49). Craiova University vyhrála největší rozdíl skóre, 3:0 s FC Voluntari (Gustavo Vagenin 50, George Câmpanu 57, Jovan Marković 90 + 2), což je první vítězství trenéra Laurenţiu Reghecampfa od jeho příchodu do Bănie. || 535 == = Chindia Târgoviște zaznamenala první úspěch letošní sezóny, 1:0 doma v Buzău s Dinamem Bukurešť (Daniel Florea 25) a FC U Craiova 1948 získala první venkovní vítězství, 2:1 na Clinceni s Academica ( Rescue Sidibe 27, William Baeten 43 - Asen Chandarov 84). Šampion CFR Cluj v této fázi vyhrál se skandálem, když porazil 1:0 nově povýšené CS Mioveni. Gól vstřelil ve 49. minutě Claudiu Petrila ze zřejmého ofsajdového postavení a rozhodčí Andrei Florin Chivulete v 74. minutě neudělil hostům žádnou penaltu.s FC Argeş a může se pyšnit bilancí, kterou i nejoptimističtější fanoušek si nedokázal představit, 3 vítězství a remízu, bez inkasovaného gólu! Další velkolepý zápas se odehrál v Národní aréně v Bukurešti, kde fotbalový klub FCSB, který byl favoritem

Chindia Târgoviște a bifat primul succes din acest sezon, 1-0 acasă la Buzău cu Dinamo București (Daniel Florea 25) iar FC U Craiova 1948 a obţinut prima victorie în deplasare, 2-1 la Clinceni cu Academica (Sekou Sidibe 27, William Baeten 43 - Asen Chandarov 84). Campioana CFR Cluj a câştigat cu scandal în această etapă, învingând-o cu 1-0 pe nou promovata CS Mioveni. Golul a fost înscris de Claudiu Petrila în minutul 49, dintr-o poziţie evidentă de ofsaid iar arbitrul Andrei Florin Chivulete nu a dat nici un penalty gazdelor în minutul 74. O altă nou promovată, Rapid Bucureşti, a câştigat cu 1-0 la Piteşti cu FC Argeş şi se poate mândri cu un bilanţ la care nici cel mai optimist suporter nu şi l-a imaginat, 3 victorii şi o remiză, fără gol primit! Un alt meci spectaculos a avut loc pe Arena Națională din Bucureşti, unde Fotbal Club FCSB, care era favorită la online sázkových kanceláří, tvrdě porazil Gaz Metan Mediaş. z 2-1 (Florin Tănase 12 penalt, Octavian Popescu 79 – Patricio Matricardi 25).