Údaje pro 6. kolo ligy 1

6. kolo ligy 1 bylo obecně bez příliš mnoho překvapení. Jediné méně očekávané výsledky byly v Mioveni, kde tým vedený Alexandru Pelici porazil FC U Craiova 1948 1:0 (Alexandru Buziuc 12 penalt) a možná v Národní aréně v Bukurešti, kde se v Sepsi Sfântu Gheorghe konal fotbalový klub FCSB. šachy, skóre 1-1 (Florin Tănase 58 - Adnan Aganović 36). Na online bookmakeři FCSB začal první šancí v konfrontaci s Covasnou.

Rapid Bukurešť je odhalením tohoto začátku sezóny a vítězstvím s 2:0 z Botosani už nelze považovat za překvapení (Younes Bnou Marzouk 84, Saifeddine Alami 90 + 2). Academica Clinceni získala první bod letošní sezóny s velkou šancí, když skórovala v prodloužení v Buzău s Chindií Târgovişte, skóre 2-2 (Doru Popadiuc 17, Florea Daniel 57 - Juan Bautista Cascini 9, 90 + 3). Farul Constanţa předvedl show na Ovidiu s Dinamem Bukurešť, které porazili pouze 3:0 (Jefté Betancor 12, 54, George Ganea 57), Španěl vstřelil druhý gól střelou asi na 60 metrů. Craiova univerzita vyhrála zápas v Bănie s Gaz Metan Mediaş 1:0 (Ştefan Baiaram 55), v zápase, ve kterém Mirko Pigliacelli bránil v 79. minutě penaltu, kterou provedl Nasser Chamed a Diogo Izata byl vyloučen v 88. minutě po brejku. dva zuby Alexandru Mateiu. Mistr CFR Cluj vyhrál 1:0 v Piteşti s FC Argeș (Billel Omrani 30), s výjimečným průběhem, 6 vítězstvími v 6 etapách. FC Voluntari odolával 74 minut v Aradu s UTA, ale od té doby, co má fanoušky, se stal mnohem silnějším a vyhrál 2:0 (David Miculescu 74, Roger 82).