Kdo vyhraje Euro 2016?

V roce 2014 na mistrovství světa vypadal německý tým výjimečně a dokázal vyhrát poroty čtvrtý titul tohoto druhu. Za těchto podmínek by měl být německý tým obvykle favoritem na vítězství na Euru. Ale letos bookmakeři dávají Francouzům stejné, ne-li lepší, kurzy. || English: King James Version, vskutku, skutečně výjimečný. Francie plná mladých lidí toužících prosadit se a prokázat své schopnosti bude velkým oříškem a mohla by se dostat až do finále soutěže. Při pohledu do historie týmu vidíme, že Francouzi vyhráli téměř každý finálový turnaj hraný v jejich zemi. Jedinou výjimkou je mistrovství světa 1938.

 

La prima vedere, echipa Frantei pare a fi, intr-adevar, una cu adevarat exceptionala. Plina de tineri dornici sa se afirme si sa-si demonstreze capacitatile, Franta va fi o nuca tare si ar putea ajunge pana in finala competitiei. Uitandu-ne la istoria echipei, putem observa ca francezii au castigat aproape fiecare turneu final disputat la ei in tara. Singura exceptie este mondialul din 1938.

 

Kurzy bookmakera

 

Sportingbet

Unibet || | 559

Winmasters

NetBet

Fortuna

Franta

3,75

4,33

4,30

4,20

4,33

Germania

4,20

4,33

4.30

4,20

4,33

Španělsko

6,50

6,50

6,00

6,00

6,00

Anglie

9,00

10,00

9,00 || | 659

9.00

9,00

 

Ale nesmíme zapomenout na Němce. Joachim Low sice nebude mít k dispozici Per Mertesackera, Miroslava Klose a Philippa Lahma, protože bude muset najít nové lídry, ale trenér se bude moci spolehnout na pár mladých hráčů s obrovským potenciálem. Zdá se, že velké problémy Němců jsou na křídlech, kde hráči jako Hector, Ginter a Bellarabi nedokázali zapůsobit. Del Bosque se pravděpodobně chce pomstít. Pravdou je, že tým je v podivné době, kdy se střídají generace. Veteráni začínají uvolňovat místo nováčkům a bylo to vidět na soudržnosti týmu během turnaje. Celkově si myslím, že Španělsko turnaj nevyhraje. Hlavním důvodem jsou obrovské mezinárodní zkušenosti členů týmu.

 

Spania s-a facut de ras la Mondial, iar acum, Vicente Del Bosque probabil isi doreste sa-si ia revansa. Adevarul este ca echipa se afla intr-un moment ciudat, in care generatiile se schimba. Veteranii incep sa faca loc celor veniti din urma, iar asta ar putea sa se vada in coeziunea echipei pe parcursul turneului. Per total, sunt de parere ca Spania nu va castiga turneul.

 

Pariere

 

Franta si Germania sunt categoric cele mai puternice echipe, insa, dupa parerea mea, sunt sanse mai mari ca jucatorii lui Joachim Low sa se impuna. Motivul principal este de experienta internationala uriasa a membrilor echipei.