CM 2018: Programul zilei de miercuri

Mistrovství světa v Rusku pokračovat v zápasech skupinové fáze. Do 16. kola se zatím kvalifikovaly Rusko, Uruguay, Francie, Chorvatsko, Belgie, Anglie, Španělsko, Portugalsko, Dánsko a Argentina, zatímco Saúdská Arábie, Egypt, Maroko, Peru, Kostarika, Tunisko, Panama, Polsko, Austrálie , Nigérie a Island vypadly.na mistrovství světa v Rusku. "Taegeuk Warriors" kupodivu stále mají šanci kvalifikovat se do osmifinále, ale k dosažení tohoto výkonu potřebují dvougólové vítězství v zápase s Německem a ve druhém zápase Mexiko porazit Švédsko . "Nationalmannschaft" má dvě možnosti kvalifikace, vyhrát zápas s Jižní Koreou s vyšším skóre než Švédsko, pokud porazí také Mexiko, nebo remizovat a Švédsko prohrát s Mexikem. "Blågult" nemají co ztratit a budou muset zaútočit, aby vyhráli zápas s Mexikem, ale "El Tri" chtějí ve skupině skončit bez porážky a navíc teoreticky mohou přijít o kvalifikaci. Před poslední fází je lídrem skupiny F Mexiko se 6 body, následované Německem a Švédskem se 3 body, 4. místo obsadila Jižní Korea, 0 bodů.

5b333ace7c43d_1530084046.jpg


Mexic şi Germania, favorite la calificarea în optimi


Echipa naţională a Coreei de Sud nu are niciun punct după cele două meciuri disputate până acum la Campionatul Mondial de fotbal din Rusia. Surprinzător, "Taegeuk Warriors" încă au șanse la calificare în optimile de finală, însă pentru a reuși această performanță, are nevoie de o victorie la două goluri diferență în meciul cu Germania, iar în cealaltă paridă, Mexic să o învingă pe Suedia. "Nationalmannschaft" are două variante de calificare, să câştige meciul cu Coreea de Sud la un scor mai mare decât al Suediei, dacă aceasta o va bate şi ea pe Mexic, sau să facă egal, iar Suedia să piardă cu Mexic. "Blågult" nu mai au ce pierde şi vor trebui să atace ca să câştige meciul cu Mexic, însă "El Tri" vrea să termine neînvinsă în grupă, plus că teoretic, mai pot pierde calificarea. Înaintea ultimei etape, lidera Grupei F este Mexic, cu 6 puncte, urmată de Germania şi Suedia, cu câte 3 puncte, locul 4 fiind ocupat de Coreea de Sud, 0 puncte.Od 17: 00, v "Kazan Areně" v Kazani se Jižní Korea střetne s mistrem světa Německem ve skupině E a také ze stejné doby v Jekatěrinburgu, v "Jekatěrinburgské aréně" bude hrát Mexiko se Švédskem.Budeme mít na osmém místě Brazílie - Německo? || 540


Reprezentativa Serbiei are doar varianta victoriei în meciul cu Brazilia, altfel va pleca acasă. "Seleção", care este principala favorită la titlu, conform Betano, si nemůže dovolit porážku se Srbskem, protože by riskoval vyřazení z mistrovství světa, přesto ze skupinové fáze. Očekává se, že Švýcarsko porazí Kostariku a kvalifikuje se v osmém kole s Brazílií. Pro "Nati" je možná lepší skončit 2. ve skupině F, protože by se vyhnul případnému zápasu s Německem (Mexiko by bylo dostupnější). Jestli Brazílie vyhraje skupinu a jestli Kostarika vstřelí první gól v CM 2018. "Los Ticos" jsou jediní z mistrovství světa v Rusku, kteří nevstřelili gól. Brazílie a Švýcarsko mají po 4 bodech, Srbsko má 3 body a Kostarika má před poslední skupinovou fází 0 bodů (na „Otkritie Areně“ v Moskvě) a Švýcarsko – Kostarika (na „Stadionu Nižnij Novgorod“ v Nižném Novgorodu )În Grupa F, de la ora 21:00, sunt programate meciurile Serbia - Brazilia (pe "Otkritie Arena" din Moscova) şi Elveţia - Costa Rica (pe "Nizhny Novgorod Stadium" din Nizhny Novgorod).