Comision de doar 2% pentru pariurile pe Exchange

Málo rumunských uživatelů preferuje sázení na burze na úkor těch normálních a to proto, že nechápu, jak v takových případech postupovat. Chcete-li to zjistit, můžete se dostat k vysvětlujícímu klipu na stránce Betfair, jediná licencovaná sázková kancelář v Česká republika, kde můžete uzavírat sázky na burze. Navíc, aby přilákal více rumunských uživatelů na burzu, Betfair nabízí zařízení, které bude trvat celou sezónu. Konkrétně za každou vítěznou sázku podanou na burzovní trh v interních soutěžích v Česká republika vám bude účtována provize ve výši 2 %.


5a72d3da687a5_1517474778.jpg


Co musím udělat?


Esti eligibil pentru acest comision de 2% pentru pariurile pe Exchange indiferent ca esti client nou sau vechi al casei de pariuri Betfair. Aceasta este valabila pana pe 31 mai, putand beneficia de ea de cate ori doresti. Se califica partidele din Liga I, Cupa Ligii si Cupa Romaniei, nu si meciurile amicale, cele din Europa sau cele internationale in care participa o formatie romaneasca.


O nabídce


V v případě, že sázka / tiket vyhraje, 2% výplatní provize bude zadržena po vypořádání sázky. Klienti s transakcemi s pevnou provizí nemají nárok na tuto akci.


Přehled


1. Pokud nemáte účet Betfair, vytvořte si jej zde

2. Všichni rumunští klienti mají nárok na nabídku

3. Nabídka platí pouze pro sázky uzavřené na burze, ze dvou rumunských pohárů a z ligy 1

4. Za každou vítěznou sázku vám bude účtována provize pouze 2 % z výhry

5. Provize bude zachována po vypořádání sázky


Využijte nabídku do konce sezóny