Comparatie cote Winmasters vs Betano

Dva z online sázkové kanceláře | || 530 care si-au imbunatatit vizibil oferta in ultimele luni, Winmasters a Betano , s bezpečností přilákal a bude přitahovat mnohem více uživatelů k vytvoření svého účtu.
 
Důležitým aspektem pro některé, méně důležitým pro jiné, je aspekt předložených kvót. Vyšší vklad nakonec znamená vyšší výplatu, takže profesionální sázkaři věnují tomuto aspektu velkou pozornost, protože jakákoli extra výhra, ať je sebemenší, nemusí nutně záležitost krátkodobě, ale střednědobě a dlouhodobě. Toto by tedy mohlo být zásadním kritériem při výběru sázkové kanceláře některými uživateli.
 
Abychom zjistili, která ze dvou sázkových kanceláří nabízí vyšší kurzy, projdeme si tento víkend 5 nejvyšších fotbalových soutěží v Evropě (Premier League, La Liga, Serie A, Bundesliga, Ligue 1, ale i dnešní zápasy) č. 12 ) tenisového turnaje a také fáze důležitého mistrovství v basketbalu, což jsou 3 nejvíce sázené sporty uživatelů v Česká republika.
Obrázek 3
 

Fotbalové kurzy


Začneme analýzou šancí na nejpozoruhodnější "královský" sportovní šampionát v Česká republika, konkrétně Premier League. Od samého začátku jsme si všimli, že Betano navrhuje přibližně 185 sázek na zápasy v pátek, sobotu a neděli. Na druhou stranu, Winmasters nám předkládá kolem 110 sázek na zápasy v pátek, sobotu a neděli.
 
Počet sázek je prvním náznakem toho, že Betano by těžil z lepších kurzů než Winmasters. A skutečně, po srovnání kurzů na konečné výsledky oblíbených týmů nabízených dvěma sázkovými kancelářemi jsem zjistil, že Betano má vyšší kurzy na 6 zápasů,Winmasters pentru trei, in timp ce o formatie favorita are aceeasi cota pentru rezultatul final atat la Winmasters, cat si la Betano. Atentie insa, in ceea priveste outsiderele, Winmasters má vyšší kurzy pro všech 10 kapel.
 
Pro tuto fázi La Liga najdeme mezi 157 a 181 sázkami na událost v Betano, zatímco Winmasters těží z přibližně 107 sázek. Tři oblíbené týmy mají vyšší kurzy na Winmasters, 4 na Betano, 3 se stejnými kurzy na oba online sázkové kanceláře. Cat despre outsidere, u Winmasters 8 těží z vyšších kurzů, u Betano pouze jeden, zatímco u obou sázkových kanceláří má tým, který není oblíbený, stejný kurz. | || 563
 
Jdeme do Serie A, kde nám pro toto kolo Winmasters nabízí asi 107 sázek ve srovnání s asi 175 Betano. Pokud jde o oblíbené týmy, Betano má vyšší kurzy pro 5 z nich, Winmasters pro dva, 3 týmy těží ze stejných kurzů v obou online domech. Pokud jde o ty, kteří mají druhou šanci, Winmasters těží z vyšších kurzů pro všech 10 kapel.
 
V Bundesliga najdeme asi 177 sázek na Betano a na Winmasters asi 106. Čtyři favorité mají vyšší kurzy na Winmasters, 3 na Betano || | 575 , alte 3 fiind la egalitate la ambele case. In ceea ce priveste outsidery, u Winmasters najdeme vyšší kurzy pro všech 9 kapel.
 
V Ligue 1 máme mezi 158 a 180 sázkami na událost na Betano, zatímco na Winmasters najdeme asi 103 událostí. Sázková kancelář Betano nám nabízí vyšší kurzy na jednoho favorita a Winmasters na minimálně 7, takže tým, který začíná první šancí, má u obou sázek stejný kurz . Je třeba poznamenat, že Betano v této fázi nezobrazuje zápas mezi Nantes a Guingamp, což je docela zvláštní. Pokud jde o outsidery, 6 z nich těží z vyšších kurzů na Winmasters, dva na Betano, tým se stejnými kurzy na Winmasters i Betano.
 

Cote tenis


Pro příklad tenisových kurzů jsme zvolili pro srovnání ty z turnaje ATP, respektive WTA v Madridu. V tuto chvíli je na webu k dispozici 5 zápasů: 3 pro muže a dva pro ženy. V okruhu ATP Betano má dva mírně vyšší kurzy než Winmasters na oblíbené, a ten druhý. Ani v tenise Winmasters nezklame, pokud jde o outsidery, všichni tři zde mají vyšší kurzy než v Betano.
 
Na okruhu WTA Winmasters těží z vyššího kurzu na favorita, v dnešním semifinále mezi Halepovou a Sevastovovou Rumunka těží ze stejného kurzu u obou sázkových kanceláří. Pokud jde o šance na outsidera, Winmasters a Betano mají větší šanci.
 

Basketbalový košík


Pro srovnání kurzů v basketbalu jsme zvolili italský šampionát mužů, kde se dnes večer hrají dva zápasy a zítra večer další dva. Favorité mají na Betano vyšší kurzy ve všech 4 zápasech, ale pozor, těží z vyšších kurzů pro 4 outsidery || | 601 == =, což porušuje dosavadní "tradici", podle které Winmasters těžili z vyšších kurzů pro outsidery., incalcand ‘’traditia’’ de pana acum conform careia Winmasters beneficia de cote mai mari pentru outsidere.
                                                                      

Závěry

 
  • Pokud chceme vsadit na oblíbené týmy, Betano má nejvyšší kurzy, kromě Ligue 1 a možná i Bundesligy
  • Pokud chceme vsadit, ze které bude mít prospěch tým, měli bychom rozhodně vsaďte na Winmasters, kromě basketbalu