Completeaza misiunile si castiga Full Beturi

Bookmaker udělal velký krok Betano minulý týden, kdy zavedla systém odměn pro věrné zákazníky. Betano je jednou z nejlepších stránek na trhu online sázení, tento systém odměn přichází odměňovat aktivitu uživatelů na webu. Odměny přicházejí po splnění některých misí ve formě plných sázek.


5ac7a403e8555_1523033091.jpg


Pokud jste starší zákazník sázkové kanceláře Betano, pravděpodobně víte, co znamená plná sázka. Betano je jediným online domovem, kde tento pojem najdete. Full Bet je podobná sázce zdarma v tom smyslu, že musí být vsazena pouze jednou, ne vícekrát. Rozdíl mezi sázkou zdarma a plnou sázkou je v tom, že druhá sázka připíše na váš účet hodnotu celé sázky, nikoli pouze zisk, jako to dělá sázka zdarma.


Co musím udělat? || příležitosti vidět mise, které můžete splnit. První je ten „živý“, který se zobrazuje v určitou denní dobu a pokud jste přihlášeni, uvidíte ho ve spodním rohu webu. Druhou možností je přístup ke svému účtu (reprezentovaný šipkou přesně vedle částky, kterou máte na účtu). Po přístupu k účtu vyberte kartu „Propagace“ a poté „Mise“, abyste viděli všechny dostupné mise. Chcete-li přijmout misi, vyberte tlačítko „Zahájit misi“, po kterém se objeví ukazatel průběhu, který ukazuje, jak daleko musíte v dané misi zajít.


Sunt doua posibilitati de a vedea misiunile ce poti sa le completezi. Prima o constituie cea “live”, aceasta aparand intr-un anumit moment al zilei, iar daca esti logat o vei vedea in coltul de jos al site-ului. A doua varianta o reprezinta accesarea contului tau (reprezentat printr-o sageata exact langa suma de bani pe care o ai in cont). Dupa ce accesezi contul selecteaza tabul “Promotii”, apoi “Misiuni” pentru a vedea toate misiunile disponibile. Pentru a accepta misiunea selecteaza butonul “Incepe misiunea”, dupa care iti va aparea o bara de progres pentru a vedea cat mai ai de parcurs din misiunea respectiva.


Dokončete mise a získejte plné Beturi i s hodnotou 500 lei, přičemž budete moci vidět požadavky i cenu, než stisknete tlačítko „Zahájit misi“. Budete se tak moci rozhodnout, zda stojí za to provést tuto misi, nebo zda čekáte na nějakou zajímavější. Příkladem mise je uzavření 3 živých sázek, každá po 50 lei, na zápasy Ligy I. Mise může také obsahovat jeden zápas, jak se stane v pondělí, ve kterém můžete vyhrát plnou sázku v hodnotě 200 lei, pokud vsadíte na zápas mezi FCSB a CSU Craiova.


Jakmile splníte požadavky, budete informováni zprávou „Mise byla dokončena“ a vaše plná sázka bude připsána na váš účet. Pokud proplatíte nějaké sázky na misi, mise automaticky skončí a vaše odměna nebude připsána.


Shrnutí


· V případě, že nemáte účet u Betano, vytvořte si jej zde

· Přístup k misím ve vašem účtu || | 540

·         Alege misiunile pe care doresti sa le efectuezi 

· Po úspěšném dokončení misí získáte účet Full Bet


Tento systém odměn je rozhodně podle vašich představ >> >