Concordia Chiajna - Astra Giurgiu, velmi důležitý zápas pro hosty

Astra Giurgiu potřebuje vítězství na cestě z Chiajny, abychom si udrželi reálnou šanci obsadit místo v top 6 na konci základní části, což by vedlo do play off.
 

58b4179f80cbd_1488197535.jpg

Astra se po prohře v Belgii s Genkem 1:0 nedokázala dále kvalifikovat do Evropské ligy a nyní se může plně soustředit na šampionát, poslední 3 zápasy ještě musí hrát s maximální důležitostí. Prvním soupeřem je Chiajna, nepohodlný tým, který je na šampionátu v roce 2017 neporažen a který na vlastním hřišti porazil Steauu i Dinamo.

Chiajna má účast v playout jistou, ale bude hrát o vítězství, protože potřebuje body. Ilfov má dobrý tým s mnoha nově objevenými hráči, kteří hráli v minulých sezónách za nejlepší týmy v 1. lize, jako je bývalý rapidista Herea nebo bývalí hráči Dinama Balgradean a Barboianu. V turnaji se Astra nedokázala prosadit na vlastním hřišti a s obtížemi dosáhla remízy 1:1 poté, co v 84. minutě vyrovnala Niculae.

Sázím na vyrovnaný zápas, na zápas, ve kterém domácí uplatní stejnou taktiku jako v zápase s Dinamem, kdy hodně zahuštěně bránili a naplno využívali pevně dané fáze, z čehož vzešly 2 góly. Astra mnohokrát předváděla nejistotu v obraně a obránci Giurgiu byli často chyceni z protiútoku. Chiajna má tedy další šanci na pozitivní výsledek, který si opravdu myslím, že dostane.

Tip: Chiajna or Equal @ 1,81 Unibet