Concordia Chiajna-Dinamo Bukurešť, velmi důležitý zápas pro červené psy

Dinamo Bukurešť hledá na první vítězství v roce 2017, ale Chiajna neprohrála před červenými psy 4 zápasy a bude to těžký soupeř.
 

58a15b2d1fda3_1486969645.jpg

Tým Ioana Andoneho je v choulostivé situaci, v tuto chvíli je na 6. místě, posledním, který vede v play off, s 32 body, remízový s Astrou Giurgiu. Naopak tým Dana Alexy je s 18 body na 12. místě, od poloviny listopadu loňského roku v 1. lize nevyhrál a potřebuje body do playout.

Chiajna se v posledních přímých střetnutích ukázala pro Dinamo jako velký oříšek, psi vypadli v loňské sezóně v semifinále Ligového poháru po 3:0 v Chiajně a 1:1 ve Stefan cel Mare a navíc prohráli doma 1. -0 v mistrovství kola. Po nejnovějších akvizicích značek, jako jsou Bumba, Dielna a Rivaldinho, nikdo jiný než syn slavného Rivalda, Ioan Andone doufá, že jeho studenti zopakují dobrý vývoj z přátelských zápasů konaných letos v zimě během tréninkového období, aby neudělali chyby v obraně a ukázat přidanou hodnotu k zisku 3 bodů.

Chiajna se také během tržního období nepohybovala špatně a dokázala přivést 3 velmi dobré hráče, jmenovitě Raula Costina, Daniela Popescu a Ovidiu Hereu, poslednímu z nich se podařilo skórovat v remíze získané v první fázi roku 2017 1:1 v Botosani. Ilfov má velmi zkušený tým s hráči jako Balgradean, Barboianu nebo Feussi, kteří prošli kurtem Dinama, kteří mají velké ambice a budou hrát naplno, aby dosáhli pozitivního výsledku.

Jak dobře víme, hřiště v Chiajně je syntetické a to by mohla být další výhoda pro hráče hostí, kteří tento povrch znají mnohem více. Proto si myslím, že nás čeká zpočátku opatrný zápas, zápas, ve kterém se hosté budou snažit změřit tep soupeře, spokojí se s hrou v držení míče, ve které se budou snažit nedělat chyby v obraně. Říkám to proto, že hlavním problémem Dinama je stále obrana, psi dostali v dosavadních 22 zápasech jen necelých 30 branek. Vsadil jsem na vyrovnaný první poločas, s tápavou hrou, ve které ani jeden tým nezíská výhodu na stole.

Tip: X break @ 2.04 Unibet