Cota 10 ca Barcelona sa castige cu Girona

Chybné kroky ve dvou z předchozích 3 etap La Ligy stály Barcelonu trochu , která má stále pohodlný náskok na druhé místo. Katalánci se v tomto kole střetnou na vlastním hřišti s Gironou, kterou v kole porazili 3:0, běžně ani o víkendech bez problémů. Skutečná šance na vítězství Katalánců je příliš malá na to, aby se dala brát v úvahu, ale sázková kancelář Fortuna tento aspekt reguluje. Výsledkem je, že je nám nabídnut kurz 10 na výhru Barcelony s Gironou.


thumb_5a9048d1c41df_1519405265.jpg


Co musím udělat? Fortune z jednoho z níže uvedených odkazů až do času zápasu (sobota, 21:45 ). Pak už jen stačí vsadit na tiket na výhru Barcelony v zápase s Gironou před živou a jedinou sázkou. Pro tuto akci se bere v úvahu maximálně 50 lei. Můžete vsadit vyšší sázku, ale rozdíl se počítá podle skutečného kurzu, který je v tuto chvíli 1 142.


Nu toata lumea este eligibila la promotie, ci doar cei care se vor inregistra la Fortuna de pe unul din linkurile de mai jos pana la ora meciului (sambata, 21:45). Apoi nu trebuie decat sa plasezi un pariu pre-live si singur pe bilet pe victoria Barcelonei in meciul cu Girona. Maxim 50 lei sunt luati in calcul pentru aceasta promotie. Poti plasa o miza mai mare, diferenta calculandu-se insa la cota reala, care in acest moment este 1.142.


O odměnách


V případě, že vsadíte 50 lei na vítězství Barceloně, a to bylo uloženo, vyděláte 500 lei. Hotovost tedy dostanete podle zvýšené sazby (57,1) lei, takže zbytek (442,9 lei) vám bude připsán ve formě bonusu maximálně za 72 hodin. Pokud se Barcelona nepřinutí, obdržíte uvítací bonus, který se skládá ze 100% vrácení peněz až do výše 300 lei. Abyste se ujistili, že promo akci využijete na maximum, vsaďte 300 lei, pokud Barcelona vyhraje, vyhrajete 342,6 lei v hotovosti a 157,4 lei bonus.


5krát s minimálním kurzem 1,5 bonus musí být vržen, i když Barcelona vyhraje nebo ne. Pokud je sázka vítězná, bonus je platný 7 dní a pokud není výherní 30 dní.


Souhrn· Zaregistrujte se - ve Fortuně do soboty, 21:45

· Vsaďte si před přímým přenosem na vítězství Barcelony v domácím zápase proti Gironě

· Při zvýšeném kurzu se počítá maximálně 50 lei | || 539

·         In cazul unui pariu castigator vei obtine maxim 500 lei conform cotei marite

· Pokud nebude vítěz, váš vklad bude vrácen až do výše 300 lei

· Bonus musí být vržen 5krát s minimálním kurzem 1,5, ať už mluvíme o jednotlivých sázkách nebo více tiketů


Je těžké uvěřit, že Barcelona unikne vítězství