Cota 10 pentru ca PSG sa castige

Fáze číslo 20 v Ligue 1, první z return , skončí zápasem Nantes s PSG, bodový rozdíl mezi oběma týmy je 17 bodů, přestože Nantes je na pátém místě. Hra Pařížanů, kteří mají 8 úspěchů v posledních 9 mistrovských zápasech, nás nabádá k tomu, abychom vsadili na jejich vítězství. Před podáním sázky bychom však měli pečlivě prozkoumat každý domov online, abychom viděli nejlepší nabídku pro daný zápas. Na Fortuna máme nepopiratelnou akci, která nabízí 10 kurzů na výhru PSG.

5a59f3b1dd078_1515844529.jpg


Co je třeba udělat?

Promotia este adresata doar celor care nu au cont la Fortuna si isi vor crea pana la ora partidei. Nu este necesar sa te inregistrezi cu vreun cod anume, tot ce trebuie sa faci dupa ce ti-ai creat cont si ai efectuat o depunere fiind sa plasezi un pariu pre-live si singur pe bilet pe victoria celor de la PSG in meciul cu Nantes. Miza maxima care se calculeaza pentru aceasta cota marita este de a 


O odměnách

V docela pravděpodobném případě, že PSG získá všechny 3 body, vyhrajete maximálně 500 lei. Získáte tak hotovostní zisk související se skutečným kurzem na webu jako po běžné sázce, takže zbytek výher vám bude připsán maximálně do 72 hodin jako bonus. Pokud PSG nevyhraje, obdržíte uvítací bonus, který se skládá z vrácení peněz až do výše 300 lei a pokud nevyhraje. Abyste tedy mohli plně využít této nabídky, musíte vsadit nikoli 50 lei, ale 300 lei. V tuto chvíli je reálný podíl PSG 1,25. Pokud tedy vsadíte 300 lei a Pařížané vyhrají, získáte 375 lei v hotovosti, takže bonus bude 125 lei. Pokud nejsou vyžadovány, bude 300 lei vráceno.

Constatam, astfel, ca vom fi castigati atat daca PSG se va impune, cat si daca nu o va face. Prin urmare, pentru a profita la maxim de aceasta oferta, trebuie sa plasezi un pariu nu de 50 lei, ci de 300 lei. In acest moment, cota reala a celor de la PSG este 1.25. Astfel, daca vei miza 300 lei, iar parizienii se vor impune, vei obtine cash 375 lei, pentru ca bonusul sa fie de 125 lei. In cazul in care nu se vor impune, cei 300 lei ti se vor rambursa. 


Bez ohledu na výsledek vaší sázky musí být bonus vržen 5krát s minimálním kurzem 1,5. Rozdíl je v tom, že pokud je sázka vítězná, převládá PSG, bonus musí být vyhozen maximálně do 7 dnů, a pokud není vítězná, musí se hodit do 30 dnů.


Shrnutí

· Zaregistrujte se u Fortuny do neděle 22:00

· Vsaďte si před přímým přenosem na vítězství těch z PSG v zápase s Nantes

· Maximální vklad pro zvýšený kurz je 50 lei

a zbytek v bonusových penězích

· Pokud PSG nevyhraje sázka vám bude vrácena, až 300 lei

· Bonus je třeba hodit 5krát s minimálním kurzem 1,5


Výhra za každou cenu >>>