Cota 10 pentru ca Čeština sa invinga Suedia

Rumunská fotbalová reprezentace sice s emocemi debutovala v roce 2018 a vyhrála s 2:1 proti Izraeli. V úterý doufáme, že vyrovnáme dvě vítězství, zvlášť když bude hrát na svém hřišti. Soupeřem bude Švédsko, tým se kvalifikoval na mistrovství světa, utkání začíná ve 21:30. Za tímto účelem pro vás sázková kancelář Fortuna připravila promo akci, konkrétně sázku s kurzem 10, že Rumunsko porazí Švédsko.


5ab8e7c9b26ac_1522067401.jpg


Co musím? Poté vsadí na tiket na výhru Rumunska nad Švédskem předběžnou a jedinou sázku. Vzhledem ke zvýšené kvótě bude zohledněno maximálně 50 lei. Můžete vsadit více, ale rozdíl bude vypočítán s kurzem na webu, který je aktuálně 2,55


Pentru a fi eligibil la promotie trebuie sa te inregistrezi la Fortuna pana la ora meciului de pe unul din linkurile de mai jos. Plaseaza apoi un pariu pre-live si singur pe bilet pe victoria Romaniei in fata Suediei. Cel mult 50 lei se vor lua in calcul in vederea cotei marite. Poti miza mai mult, insa diferenta  se va calcula la cota de pe site, care actualmente este 2.55.


O odměnách


Pokud vsadíte 50 lei na vítězství Rumunska, bude to vyžaduje, obdržíte hotovostní výhru podle běžného kurzu (127,55 lei), zatímco zbývajících 372,45 lei vám bude připsáno jako bonus maximálně do 72 hodin od konce zápasu. Pokud naopak vsadíte maximálně 300 lei a Rumunsko nevyhraje, bude vám vrácen celý vklad, a to až do výše 300 lei. Bonus se musí hodit 5krát s minimálním kurzem 1,5. V případě, že Rumunsko vyhraje nad Švédskem, bonus vyprší po 7 dnech, a pokud nebude uložen, vyprší po 30 dnech.


Shrnutí


·Creeaza-ti cont la Fortuna de pe acest link

· Uzavřete první sázku před přímým přenosem a sami na tiket na vítězství Rumunska v zápase proti Švédsku

· Chcete-li zvýšit kurz, vezměte si na účet maximálně 50 lei

· V případě, že se Rumunsko prosadí, obdržíte peněžní zisk podle běžné sazby, takže zbytek, až do maximální výše 500 lei, bude připsán vám ve formě bonusu maximálně do 72 hodin od konce hry

· Pokud Rumunsko nevyhraje, obdržíte uvítací bonus (vrácení vkladu, až 300 lei)

· 5krát musí bonus skočit v minimální výši 1,5

· Pokud Rumunsko vyhraje, bonus vyprší do 7 dnů od připsání a pokud tak neučiní do 30 dnů


S touto promo akcí nemůžete prohrát