Cota 10 pentru gol in prima repriza la FCSB vs Lazio

Jediný zástupce Rumunska na evropském jaru FCSB bude hrát dnes večer od 22:05 osmifinále finále Evropské ligy s Laziem Řím. Nemůžeme nutně říct, že očekáváme zápas s mnoha brankami, je dost pravděpodobné, že si Lazio udrží svůj náskok, pokud otevře skóre. Pokud to FCSB udělá, máme velké pochybnosti, že se to nevyrovná. Ve 3 zápasech skupinové fáze hraných FCSB na vlastním hřišti se zapsali do prvního poločasu, což se stalo i ve všech 3 výjezdech Lazia v této soutěži a na které sázková kancelář Sportingbet | || 530 mizeaza ca se va intampla din nou. In acest sens, prezinta cota 10 pentru gol in prima repriza la FCSB vs Lazio.


5a8534e9befe3_1518679273.jpg


Co musím udělat?


La promotie sunt eligibili doar cei care se vor inregistra pana la ora meciului la Sportingbet. Efectueaza apoi un depozit prin orice metoda, cu exceptia Skrill si Neteller. Plaseaza apoi un pariu pre-live si singur pe bilet pe faptul ca in partida dintre FCSB si Lazio se vor marca peste 0.5 goluri. Cota normala pentru ca acest lucru sa se intample este 1.4, la cota marita de 10.0 calculandu-se 20 lei, restul mizei inmultindu-se cu 1.4.


O odměně


V případě, že bude být skórován v prvním poločase v zápase mezi FCSB a Laziem, obdržíte maximálně 200 lei výsledků ze zvýšené kvóty. Zisk podle kvóty na stránce tedy obdržíte v hotovosti, zatímco zbytek vám bude připsán ve formě sázky zdarma. Musíte vsadit do 3 dnů na jakýkoli výběr, který chcete. Pamatujte však, že v případě výherní sázky / tiketu nebude na účet připsána hodnota sázky zdarma, ale pouze zisk.


Souhrn


·Inregistreaza-te la Sportingbet pana joi, la ora 22:05

· Proveďte vklad jakýmkoli způsobem, kromě Skrill a Neteller

· Uzavřete sázku před živým přenosem na skutečnost, že v zápase mezi FCSB a Laziem bude vstřeleno více než 0,5 gólu v prvním poločase

· Maximální sázka, která se počítá se zvýšeným kurzem, je 20 lei

· Pokud je dosaženo výhry v prvním poločase podle normálního kurzu vám budou připsány peníze a zbytek, až do maximální výše 200 lei, dostanete jako sázku zdarma

· Musí být použit do 3 dnů od kreditu


Vysoká šance na výhru prognózy