Cota 10 pentru minim un gol in PSG vs Real Madrid

Návrat mezi PSG a Real Madrid, zápas v osmém kolo Ligy mistrů se odehraje v úterý od 21:45. Pařížané musí napravit handicap dvou gólů z prvního kola, mnozí od obou týmů v tomto derby očekávali mnoho úspěchů. Normálně je na minimálně 5 gólů v tomto zápase nabídnut kurz 4,5, ale bookmaker Sportingbet hodně zvyšuje a představuje kurz 10 na alespoň jeden gól v PSG proti Realu Madrid.


5a9d4cc67031b_1520258246.jpg


Co musím udělat?


Nu oricine este eligibil la promotie, ci doar cei care isi vor crea cont la Sportingbet pana la ora partidei. Fii atent  apoi sa nu efectuezi un depozit prin metodele Skrill si Neteller, fiindca altfel nu vei mai fi eligibil la promotie.  Dupa ce ai indeplinit aceste formalitati, plaseaza un prim pariu pre-live si singur pe bilet conform caruia se va marca minim un gol in meciul dintre PSG si Real Madrid. Cel mult 10 lei se vor lua in calcul in vederea cotei marite. Poti plasa o miza mai mare, diferenta calculandu-se insa la cota normala, care in acest moment este 1.01.


O odměně


Pokud v zápase padne alespoň jeden gól, a vsadíte 10 lei, bude vám připsáno 10,1 lei v hotovosti, takže zbývajících 89,9 lei obdržíte jako sázku zdarma ihned po vyřešení sázky. Sázka zdarma je k dispozici po dobu 3 dnů od připsání kreditu a lze ji vsadit na jakýkoli sport a za jakoukoli sazbu. Pamatujte však, že v případě výherní sázky nebude na váš účet připsána hodnota bezplatné sázky, ale pouze zisk.


Shrnutí || Česky: Sportingbet do úterý 21:00: 45


·         Inregistreaza-te la Sportingbet pana marti, la ora 21:45

· Proveďte vklad jakýmkoli způsobem, kromě Skrill a Neteller

· Umístěte první sázku před živým přenosem na alespoň jeden gól v zápase mezi PSG a Real Madrid || | 540

·         Daca se va marca vei primi cash castigul cotei marite, pentru ca restul, pana la maxim 100 lei, sa ti se crediteze sub forma de freebet

·         Acesta trebuie plasat in termen de 3 zile de la creditare


Nelze neoznačit