Cota 10 pentru orice pariu in meciul Romaniei cu Israel

Od té doby, co se Rumunsko stalo volbou Cosmin Contra, se zdá být hra o něco lepší , pokud nepočítáme přátelské utkání s Nizozemskem. První zápas roku 2018 Rumunsko sehraje v Izraeli, kde doufáme, že "trikolóry" udělají krásnou postavu. Určitě jste viděli alespoň jednu sázku z bohaté nabídky, v tomto smyslu online dům Netbet usnadňující vaši misi, nabízející kurz 10 na jakoukoli sázku v zápase Rumunska s Izraelem. To znamená, že můžete vsadit i s normálním kurzem 1,01, protože stále dostanete kurz 10,0.


5ab5e70f7f3a9_1521870607.jpg


Co musím udělat?


La promotie sunt eligibili toti utilizatorii romani care se vor inregistra la Netbet pana la ora partidei (sambata, 20:00), utilizand codul “COTA10”. Dupa ce te-ai inregistrat efectueaza un depozit prin orice metode, exceptand Skrill si Neteller. Pasul urmator consta in plasarea unui prim pariu pre-live si singur pe bilet pe jocul dintre Israel si Čeština. In vederea acestei cote marite se vor lua in calcul cel mult 50 lei, eventuala diferenta calculandu-se la cota de pe site.


O odměnách


V případě „zelenou“ sázku, kterou vsadíte, peněžní výhru obdržíte podle běžné kvóty, takže zbytek, až do výše 500 lei, bude připsán na váš účet ve formě bonusu maximálně do 72 hodin od konec hry. Pokud sázka nevyhraje, bude vám vrácen dvojnásobek vkladu, až do výše 100 lei. Bonus musí být vsazen do 7 dnů od připsání s minimálním kurzem 1,6, pokud dáváte přednost vícenásobnému tiketu, musí mít každý výběr minimální kurz 1,6. Pokud je sázka na zápas mezi Rumunskem a Izraelem vítězná, musí být obrat proveden 4krát, a pokud není vítězná, 6krát. Simple Forecast / Tricast sázky na koňské dostihy, ale také sázky na handicap a Under / Over nejsou při běhu důležité.


Souhrn


· Vytvořte si účet Netbet do soboty, 20:00, pomocí kódu COTA10

· Vklad jakýmkoli způsobem, kromě Skrill a Neteller

· Umístěte první sázku před živým přenosem a sám na tiket na jakýkoli výběr v utkání mezi Izraelem a Rumunskem

· Při zvýšeném kurzu bude zohledněno maximálně 50 lei

· Pokud je sázka „zelená“, výhry podle normálního kurzu budou vráceny v hotovosti, zatímco zbytek , do maximální výše 500 lei , získáte jako bonus

· V případě nevyhraného tiketu vám bude vrácen dvojnásobek vkladu

· Bonus vyprší za 7 dní od připsání kreditu s minimálním poplatkem 1,6

· V případě vítězné sázky je nutné hodit 4krát a v případě nevýhry 6krát | || 545


Nu ai cum sa pierzi cu aceasta promotie