Cota 10 pentru orice rezultat final in finala Europa League

Spekuluje se o tak důležité události, jako je finále Evropské ligy většina domů. top sázky, které vykazují docela zajímavé promo akce. To je také případ Fortuna, která nabízí kurz 10,0 na jakýkoli konečný výsledek, o kterém si myslíte, že se uskuteční během běžných 90 minut finále. Řekněme, že v závěrečných fázích Evropské ligy Marseille získalo 5 vítězství, utrpělo 3 porážky, zatímco Atlético Madrid získalo 6 vítězství, remízu a utrpělo jedinou porážku.


5afbf65db2458_1526462045.jpg


Co mám dělat? || 532


Poti participa la promotie doar daca iti vei crea cont la Fortuna pana la ora partidei (miercuri, 21:45) de pe unul din linkurile de mai jos. Dupa inregistrare si efectuarea unei depuneri plaseaza un pariu pre-live pe victoria oricarei echipe sau chiar pe un rezultat de egalitate in meciul dintre Marseille si Atletico Madrid. Cel mult 50 lei se iau in calcul la cota marita, daca vei miza mai mult miza calculandu-se la cota de pe site (1.833 pentru succesul lui Atletico Madrid, 4.75 pentru cel al lui Marseille si 3.45 pentru o remiza).


O odměnách


Máte kurz 10 na jakýkoli konečný výsledek ve finále Evropské ligy, pokud je sázka „zelená“, výhru podle kurzu na stránce obdržíte okamžitě v hotovosti, protože zbytek do 500 lei bude připsán jako bonus maximálně do 48 hodin od potvrzení sázky. V případě nevyhrané sázky získáte uvítací bonus, který spočívá ve vrácení celého vkladu až do výše 300 lei, rovněž ve formě bonusu. Bonus se musí hodit 5krát s minimálním kurzem 1,5. Pokud je sázka vítězná, obrat musí být proveden maximálně do 7 dnů, a pokud je sázka vítězná do 30 dnů.


Souhrn


45

·         Plaseaza un pariu pre-live si singur pe bilet pe succesul lui Marseille, a celor de la Atletico Madrid sau pe un rezultat de egalitate in timpul regulamentar din finala Europa League

· Pokud je sázka „zelená“, budete získejte okamžité peněžní výhry odpovídající zvýšenému kurzu, takže zbytek až do maximální výše 500 lei bude připsán jako bonus do 48 hodin

· Pokud je sázka nevýherní, bude vám vrácen celý váš vklad až do limitu 300 lei

· Bonus je třeba hodit 5krát s minimálním kurzem 1,5 || | 541

·         Rulajul trebuie efectuat in maxim 7 zile daca pariul este castigator si in 30 zile daca nu e castigator


Bez ohledu na výsledek o své peníze nepřijdete