Cota 10 pentru rezultatul final in Liverpool vs Porto

Jedna z nejtěžších porážek v prvním zápase osmého kola Liga mistrů utrpěla Porto, které doma porazil Liverpool 0:5. Nyní mohli "kormoráni" hrát uvolněněji a dali "drakům" šanci doufat ve vítězství. Ať už si myslíte, že vyhraje Porto, vyhraje znovu Liverpool nebo se u sázkové kanceláře uskuteční remíza Netbet můžete vsadit na jakékoli konečné skóre s kurzem 10.


5a9e594c3efa4_1520326988.jpg


Ce trebuie sa fac?


Vei fi eligibil la promotie doar daca te vei inregistra la Netbet pana la ora meciului (marti, 21:45) utilizand codul COTA10. Efectueaza apoi un depozit prin orice metoda, exceptand Skrill si Neteller, dupa care plaseaza un pariu pre-live si singur pe bilet pe victoria uneia dintre echipe sau pe un rezultat de egalitate in duelul dintre Liverpool si Porto. Miza maxima care se ia in calcul la cota marita este 50 lei. Daca vei plasa o miza mai mare, diferenta se va calcula la cota normala, care in acest moment este 1.52 pentru victoria “cormoranilor”, 6.95 pentru cea a “dragonilor” si 4.15 pentru un rezultat de egalitate.


O odměnách


Pokud umístíte 50 lei a vaše sázka na konečný výsledek je vítězná, získáte okamžité peněžní výhry podle kurzu na webu na Porto a 207,5 lei na remízu ), takže zbytek, až 500 lei, vám bude připsán ve formě bonusu maximálně do 72 hodin od konce hry. Pokud sázka nevyhraje, bude vám vrácen dvojnásobek vkladu, až do výše 100 lei.


Bonus musí být vsazen do 7 dnů od zapůjčení s minimálním kurzem 1,6, v případě vícenásobného tiketu musí mít každý výběr minimální kurz 1,6. Pokud je sázka na zápas mezi Liverpoolem a Portem vítězná, musí být bonus vržen 4krát, a pokud není vítězná, 6krát. Simple Forecast / Tricast sázky na koňské dostihy a sázky Handicap a Under / Over se nezapočítávají do běhu


Shrnutí || Česky: na Netbet do úterý, 21:45, zadáním kódu "COTA10" | || 539


·         Inregistreaza-te la Netbet pana marti, ora, 21:45, introducand codul “COTA10”

·         Efectueaza un depozit prin orice metoda, exceptand Skrill si Neteller

· Uzavřete sázku před živým přenosem na jeden ze 3 konečných výsledků (1X2) v zápase mezi Liverpoolem a Portem

· 50 lei je maximální sázka na zvýšený kurz

· V případě, že sázka nevyhraje, bude vám vrácen dvojnásobek vkladu, až 100 lei

·         In cazul unui pariu necastigator ti se va rambursa dublul mizei, pana la 100 lei

· Bonus musí být hozen 4krát, pokud je sázka vítězná, a 6 časy, pokud nevyhraje

· Do 7 dnů musí být hozen kurz s minimálním kurzem 1,6, v případě vícenásobného tiketu musí mít každý výběr minimální kurz 1,6


Pariu castigator sau dublul mizei inapoi