Cota 10 pentru victoria FCSB cu Viitorul

Bude se hrát zápas, který uzavírá první kolo play-off ligy I. v neděli, počínaje časem 20:45, mezi FCSB a Viitorul. Po dosavadních zápasech vedl CFR Cluj o 5 bodů před FCSB a CSU Craiova ho překonala o jeden bod, přičemž dnešní vítězství týmu trénovaného Nicolae Dica bylo zásadní. Osm výher a remízu vyhráli "červeno-modrí" v posledních 9 domácích zápasech I. ligy, sázková kancelář Fortuna spekuluje o tom, představuje bezkonkurenční propagaci. Toto je kurz 10 na vítězství FCSB s Viitorul.


5aa44c0c5f4c9_1520716812.jpg


Co musím udělat?


Eligibili la promotie sunt doar cei care se vor inregistra pana la ora partidei. Incarca-ti apoi contul pentru a putea plasa un pariu pre-live si singur pe bilet pe victoria FCSB in meciul cu Viitorul. Cel mult 50 lei se iau in calcul in vederea cotei marite. In cazul in care ai inchis pariul utilizand functia Cash Out, nu mai esti eligibil la promotie. Poti plasa o miza mai mare, insa diferenta se va calcula la cota de pe site, care in acest moment este 1.666.


O odměnách


umístěno 50 lei, výhry podle kvóta na stránce (83,3 lei) bude připsána v hotovosti, takže zbývajících 416,7 lei bude obdrženo jako bonus do 72 hodin od ověření sázky. Pokud Viitorul získá alespoň jeden bod, obdržíte od Fortuny uvítací bonus, který spočívá v vrácení až 300 lei.


Abyste mohli akci plně využít, stojí to 300 lei. Pokud je sázka vítězná, obdržíte 499,8 lei v hotovosti a, ačkoli to zní legračně, bonus 0,2 lei, a pokud nebude vítězná, bude vráceno 300 lei. Bonus se musí hodit 5krát s minimálním kurzem 1,5. Pokud FCSB vyhraje, máte na to 7 dní, a pokud ne, bonus musí být vsazen do 30 dnů od připsání kreditu.


Souhrn


·Inregistreaza-te la Fortuna pana duminica, ora 20:45

· Vsaďte si pre-live na vítězství FCSB v zápase s Viitorul

· Maximum 50 lei se počítá na cota marita | ||

· Pokud je FCSB povinna vyhrát podle běžného kurzu, bude vám připsána hotovost, zatímco zbytek obdržíte ve formě bonusu

· V případě, že vítězná sázka, bude vám vrácen celý vklad, až do výše 300 lei

· Bonus musí být vsazen 5krát s minimálním kurzem 1,5 za 7 dní, pokud je sázka výherní, a do 30 dní, pokud ano poražený


S touto promo akcí nelze prohrát