Cota 13 pentru calificarea Barcelonei in semifinalele Champions League

In prima mansa a sferturilor de finala Champions League, disputata in urma cu o saptamana, Barcelona a invins-o pe AS Roma cu scorul de 4-1, facand, practic, imposibila, misiunea “lupilor” in mansa secunda. Ne indoim si de o victorie a formatiei italiene, ca sa nu mai vorbim de o calificare. Cu toate astea, casa de pariuri Betfair však chce být štědrý a nabízí 13. místo pro barcelonskou kvalifikaci v semifinále Ligy mistrů.


5acc8b5ce3889_1523354460.jpg


Co musím udělat? || Čeština: 532


La promotie sunt eligibili utilizatorii romani care isi vor crea cont pana la ora partidei (marti, 21:45) introducand codul ZFBNBZ. Dupa inregistrare plaseaza un pariu pre-live din piata Sportsbook pe faptul ca Barcelona se va califica in semifinalele Champions League din duelul cu AS Roma. Cel mult 5 Kčse vor calcula la cota marita, eventuala diferenta calculandu-se la cota de pe site, care in acest moment este 1.005.


O odměně


V nejvíce pravděpodobný případ, kdy se Barcelona kvalifikuje do semifinále Ligy mistrů, bude váš vklad vrácen, takže zbytek do 65 lei vám bude připsán formou sázky zdarma maximálně do 24 hodin od konce zápasu . Sázka zdarma musí být vsazena do 30 dnů s minimálním kurzem 1,2, v případě vícenásobného tiketu musí mít alespoň jeden výběr minimální kurz 1,2. Stejně jako sázka na kvalifikaci v Barceloně musí být sázka využívající sázku zdarma také umístěna na sázkovém trhu.


Souhrn


· 21:45 pomocí kódu ZFBNBZ

· Vsaďte si před přímým přenosem na kvalifikaci Barcelony v duelu s AS Řím ve čtvrtfinále Ligy mistrů

· S ohledem na zvýšený kurz se počítá maximálně 5 lei

· Pokud se Barcelona kvalifikuje, sázka bude vrácena, takže zbytek až 65 lei bude připsán jako sázka zdarma do 24 hodin

· Sázka zdarma musí být vsazena 30 dní na minimální kurz 1,2

· Jak sázka na kvalifikaci Barcelony, tak sázka využívající sázku zdarma musí být podána na trhu sázkových kanceláří


Barcelona se nemůže nekvalifikovat