Cota 15 pentru victoria PSG cu Troyes

PSG je nesporným lídrem v Ligue 1 a už se nezajímá, jestli to vezme titul, ale datum, kdy to udělá. Místo toho má Troyes velké emoce ohledně sestupu, zatím je na 18. místě, jen jeden bod před předposledním místem, které vede přímo do Ligue 2. Nevěříme tedy, že problém vítěze v tomto duelu je zvednutý. Jelikož jsme jasným favoritem, máme malý kurz na výhru PSG, což by mohlo vést k tomu, že některé sázkaře, zejména ty, kteří preferují jednoduché sázky na úkor více tiketů, na tento zápas nevsadí. Bookmaker Betfair řeší tento malý problém tím, že nabízí kurz 15 na vítězství PSG nad Troyes.


5a99ad9492db7_1520020884.jpg


Co musím udělat? == Ty mají nárok na promo akci, pouze pokud se zaregistrujete do času zápasu (sobota, 18:00), zadáním kódu ZFBNBK. Poté provede vklad, aby vložil první předživou a jedinou sázku na tiket na trhu sázkových kanceláří, podle kterého zvítězí PSG v zápase s Troyes. S ohledem na zvýšený kurz se vypočítá 5 lei, pokud vložíte vyšší vklad, rozdíl se vypočítá s normálním kurzem, který je v tuto chvíli 1,33


La promotie esti eligibil doar daca te vei inregistra pana la ora meciului (sambata, 18:00), introducand codul ZFBNBK. Efectueaza apoi un depozit pentru a plasa un prim pariu pre-live si singur pe bilet din piata Sportsbook conform caruia PSG se va impune in partida cu Troyes. In vederea cotei marite se vor calcula 5 lei, daca vei plasa o miza mai mare diferenta calculandu-se la cota normala, care in acest moment este 1.33.


O odměně


Pokud bude vyžadováno, aby PSG vyhrálo podle normálního kurzu (6,65 lei), bude připsána hotovost, zatímco zbývajících 63,35 lei bude přijato jako sázka zdarma maximálně do 24 hodin od konce hry . Sázka zdarma platí 30 dní od připsání kreditu a musí být rovněž umístěna na trhu sázkových kanceláří s minimální kvótou 1,2, v případě vícenásobného tiketu musí mít alespoň jeden výběr minimální kvótu 1,2.


Souhrn


· Zaregistrujte se na Betfair do soboty, 18:00, zadáním kódu ZFBNBK

· Uzavřete sázku pre-live a sám na tiketu z trhu sázkových kanceláří na vítězství PSG v zápase s Troyes

· Maximální sázka, která se počítá se zvýšeným kurzem, je 5 lei

· Pokud PSG vyhraje, obdržíte výhru podle běžné sazby okamžité hotovosti, takže zbytek, až 75 lei, vám bude připsán formou sázky zdarma během maximálně 24 hodin

· Sázka zdarma musí být vsazena maximálně 30 dní na sázkovém trhu minimálně 1,2


Téměř zaručená výhra >>>